פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
ברוכים הבאים לפורום ! במקרים דחופים, ניתן לפנות אליי בכל שעה בכל אחד מהערוצים.
גלעד משולם, עו"ד תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il

דו"ח מצלמת מהירות

Go down

דו"ח מצלמת מהירות Empty דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי רויטל on Wed May 15, 2019 1:08 pm

קיבלתי הודעה בדואר שצולמתי במהירות מעל המותר. יש צילום של רכב עם המספרים שלי
העניין הוא שביום הצילום הייתי בבית ואירחתי אורחים כך שאני יכולה להוכיח שזאת לא אני. מה אני צריכה לעשות כדי שיסגרו לי את התיק נגדי.

רויטל
אורח

חזרה למעלה Go down

דו"ח מצלמת מהירות Empty Re: דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Thu May 16, 2019 11:37 am

שלום רויטל
הודעתך חסרה פרטים מדוייקים לכן אניח שהרכב בבעלותך. כעקרון בעל הרכב אחראי על כל עבירה שמבצעים עם רכבו וזאת מתוקף "חזקת הבעלות". הדרך להעביר את חזקת הבעלות אל נהג אחר היא להציג לבית המשפט את פרטי האדם לו מסרת את הרכב ואז, אם הדבר יוכח (הנהג יודה להרכב היה בחזקתו, או שיוכח מעל לכל ספק בכל דרך אחרת), תעבור האחריות לעבירה אליו. ראיתי כבר בעלי רכב שהוכיחו כי היו בחו"ל במועד העבירה והורשעו מתוקף חזקת הבעלות תוך שבית המשפט קובע כי אחריות בעלים לרכב הנה ערך וכי די בהוכחת הבעלות בכדי להרשיע בעל רכב לאחריות לעבירה. עד כאן המצב החוקי הפורמלי. למרות כל האמור ישנן מספר פעולות שניתן לעשות (ומספר פעולות שאסור לעשות) ויש אפשרות לשפר את מצבך. ראשית, מבחינת זמנים. צריך לבדוק את מועד העבירה מול מועד שליחת ההודעה על עבירה, יש לבחון מועדים מול הדו"ח שיגיע בדואר (אם יגיע ולאיזה כתובת יגיע...) ישנם הרבה מצבים בהם יתכן והדו"ח ימחק כתוצאה ממחדלי המשטרה (בכל מקרה אל תתקשרי ואל תזמי פניות למשטרה ביוזמתך לפחות עד שתחלוף שנה ) בקיצור, גם אם לא תהיה התיישנות עבירה וכל ההודעות ישלחו במועדים שבחוק ולכתבות המדוייקות יש מה לעשות. פני אליי בפרטי ואשב איתך על החומר. כך נוכל להיות יותר ספציפיים ולסיים את העניין בדרך הטובה ביותר.

עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 137

http://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה