פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תאונה נזק בלבד

Go down

תאונה נזק בלבד Empty תאונה נזק בלבד

הודעה על ידי יורי Sun Dec 08, 2019 1:43 pm

יש לי משפט על תאונה של נזק בלי שאף אחד נפגע באתי למשפט והשופטת אמרה לי שאני צריך עורך דין כי המשטרה רוצה שיכניסו אותי לחודש בכלא. קראתי בהרבה מקומות וגם אמרו לי שעושים משפט רק בתאונה שהנהג נפצע. למה עשו לי משפט אפילו שלא נפגעתי ולא רק זה עוד רוצים לשלוח אותי לכלא ? יש לי את האפשרות לערער על זה ללא עורך דין ? או אם לא אז לבקש שהמשפט יהיה בלי שאני יביא עורך דין ?

יורי
אורח

חזרה למעלה Go down

תאונה נזק בלבד Empty Re: תאונה נזק בלבד

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Dec 09, 2019 5:24 pm

בדרך כלל המשטרה לא מגישה כתבי אישום בתאונות ללא נזק. אם נפתח נגדך תיק נ.ב (נזק בלבד), מדובר בתאונה שלמרות שאין בה נפגעים, ישנו עניין להאמישם את הנהג כי ביצע אגב התאונה עבירה חמורה, למשל נהגת בשכרות, ללא רישיון נהיגה מעולם, בפסילה וכו'.
תיקים אלו חמורים אף יותר מתיי תאונות דרכים רגילות ואף הענישה עליהם מחמירה, היות שמדובר בנהג שלא רק שיצר סכנה אלא שסכנה זו אף התממשה לאור התנהגותו. מדובר בעבירות בעלות יסוד נפשי של כוונה או לכל הפחות רשלנות ופעמים רבות מדובר בהתנהגות עבריינית.

לערער אפשר רק לאחר שהמשפט ניגמר. בית המשפט לא ייתן לך להגן על עצמך ללא עו"ד מהטעם שעמדת המדינה למאסר בפועל וחובתו של השופט להגן עלייך (מפני עצמך...). מה שעושים במצב כזה, במידה שהגורם הינו כלכלי, פונים לשופט והוא יקבע לך ייצוג עו"ד מטעם המדינה (הסניגוריה), שם יש עורכי דין טובים מאד וכל שתשלם יהיה אגרה. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics