פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דוח תנועה

Go down

דוח תנועה Empty דוח תנועה

הודעה על ידי דורית Fri Jan 03, 2020 3:14 pm

היום בבוקר נסעתי לירושלים וברחוב של השוק עצרו אותי שוטרים ונתנו לי דוח תנועה שנסעתי ברחוב שמותר רק לתחבורה ציבורית. הסברתי לשוטרים שזו פעם ראשונה שלי באזור ושלא ראיתי אף תמרור האוסר כניסה. לא עזר לי וקיבלתי דוח. הלכתי לבדוק את השלט וראיתי תמרור שאוסר כניסה רק בשעות מסויימות. התמרור כלל לא נמצא בכניסה לרחוב אלא באמצע הרחוב, אינו ברור בכלל ואי אפשר להבין אותו גם עם עומדים ומתעמקים, על אחת כמה וכמה כשחולפים על פניו בנהיגה, במיוחד עם העומס והלחץ של יום שישי בבוקר. אני נהגת ותיקה וזהירה מאד ומרגישה שזה ממש לא הוגן. מה האפשרויות שלי ? האם יש דרך לבטל את זה או שהכל אבוד מראש ? אודה לעצת עו"ד תעבורה. תודה רבה ושבת שלום. דורית קפלן.

דורית
אורח

חזרה למעלה Go down

דוח תנועה Empty Re: דוח תנועה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Jan 07, 2020 3:14 pm

היי דורית. מכיר היטב את המקום עליו את מדברת ואת התמרור. ככלל, חובתך לראות את התמרור כל עוד הוצב כחוק. מידיעתי, בדרך כלל יש במקום תמרור ברור ותקין. אמנם אין התמרור ממוקם בתחילת הרחוב אך, המיקום בדיוק על צומת בו ניתן לפנות שמאלה פותר את הבעיה. יחד עם זאת במידה שצילמת את התמרור ויש לך טענה על תקינות ההצבה ביום הספציפי - מועד רישום הקו"ח, שלחי לי את החומר ואומר לך את דעתי. אם התמרור חוקי ותקין, יהיה מאד קשה לטעון שלא ראית אותו כי במילים פשוטות, זו בעיה שלך. למרות כל האמור, בדוחות רבים יש כשלים שונים ומשונים המאפשרים לנהל משא ומתן עם המשטרה עד כדי הקלה משמעותית או אף יותר מזה עד כדי ביטול הדו"ח או זיכוי, במיוחד לאור היותך נהגת ותיקה וזהירה ולאור כך שמדובר בעבירה קלה. גם במידה שהדו"ח תקין, פעמים רבות ניתן להגיש בקשה להמרה באזהרה (בצעי חיפוש בחלונית החיפוש הן בפורום כאן והן באתר שלי לחומר נוסף בנושא המרת דו"ח לאזהרה). בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

דוח תנועה Empty אפשר לקבל בבקשה את המספר פקס שלך במשרד

הודעה על ידי דורית Mon Jan 13, 2020 2:00 pm

אני מנסה לשלוח לך את המסמכים שביקשת בפקס ולא מצליחה.

דורית
אורח

חזרה למעלה Go down

דוח תנועה Empty אפשר לקבל בבקשה את המספר פקס שלך במשרד

הודעה על ידי דורית Mon Jan 13, 2020 2:02 pm

אני מנסה לשלוח לך את המסמכים שביקשת בפקס ולא מצליחה.

דורית
אורח

חזרה למעלה Go down

דוח תנועה Empty Re: דוח תנועה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Feb 24, 2020 12:13 pm

לכל המעוניין מספר הפקס : 025363520
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down