פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קורס נהיגה מונעת משרד הרישוי

Go down

קורס נהיגה מונעת משרד הרישוי Empty קורס נהיגה מונעת משרד הרישוי

הודעה על ידי אבי Sat Jan 04, 2020 10:51 am

בוקר טוב ושבת שלום
הגיע לי בדואר קורס נהיגה מונעת במשרד הרישוי כתנאי לחידוש הרישיון בגלל נקודות.  לפי הפירוט יש לי נקודות על שתי דוחות פלאפון שקיבלתי השנה, סהכ 18 נקודות. הבעיה היא שעל אחד מהדוחות לקחתי עורך דין וביקשתי משפט ובבית המשפט העורך דין הגיע להסדר עם המשטרה. לפי ההסדר זוכתי מעבירת פלאפון וקיבלתי הרשעה על עבירה  אחרת בלי נקודות. איך זה יכול להיות ? למה מבקשים ממני קורס. במשפט העורך דין הסביר לי שאם לא אצבור כמות נקודות מסויימת הנקודות של הדוח הראשון יימחקו לאחר שנתיים ובטוח שלא אצטרך קורס. פניתי למשרד הרישוי ואמרו לי שאין מה לעשות, זה המידע שיש להם ושאני חייב את הקורס. מה עושים ? אבקש לדעת מה אני יכול לעשות. תודה רבה לך.

אבי
אורח

חזרה למעלה Go down

קורס נהיגה מונעת משרד הרישוי Empty Re: קורס נהיגה מונעת משרד הרישוי

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Jan 07, 2020 3:21 pm

אחהצ טובים אבי
לצערי חוסר התיאום בין המשטרה ומשרד הרישוי הנו נפוץ מאד ומידי שבוע אני מטפל במקרים מסוג זה. מקור הבעיה הנו הזנת סיום התיק ללא תיקון סמל הסעיף בתביעות ובמזכירות בית המשפט. היות שמשרד הרישוי שואב את נתוניו מנתוני המשטרה, במידה שהוזנו באופן שגוי, מבסס משרד הרישוי את חישוב הנקודות על הזנת גזר דין לא נכונה. ברגע שתתוקן הטעות בהזנת פרטי גזר הדין במחשב המשטרה, יגיעו הנתונים הנכונים גם למשרד רישוי. מדובר בתהליך דיי פשוט. אם כל הפרטים שמסרת בהודעתך מדוייקים, סביר שהקורס יבוטל. דבר איתי אם צריך עזרה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

קורס נהיגה מונעת משרד הרישוי Empty תודה רבה

הודעה על ידי אבי Mon Jan 13, 2020 1:26 pm

תודה על עזרתך !

אבי
אורח

חזרה למעלה Go down