פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

.אונת דרכים נהג חדש

Go down

.אונת דרכים נהג חדש Empty .אונת דרכים נהג חדש

הודעה על ידי סילביה Thu Jan 30, 2020 5:03 pm

שלום עורך דין גלעד משולם. ביום שישי היתה לבן שלי שהוא נהג חדש תאונת דרכים. לבן שלי לא קרה כלום אבל את הנהג השני פינו לבית חולים למרות שנראה שהוא נפגע קל מאד אם בכלל ורק עשה את עצמו פצוע. השאלה שלי האם הוא צריך עורך דין כבר עכשיו. תודה רבה

סילביה
אורח

חזרה למעלה Go down

.אונת דרכים נהג חדש Empty Re: .אונת דרכים נהג חדש

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Feb 05, 2020 2:37 pm

שלום סילביה
מה שקורה עכשיו הוא שבוחן תאונות חוקר את התאונה. על סמך עדויות במעורבים ואם יש גם עדויות עדים אחרים וממצאים, יחליט מי אשם בגרימת התאונה. בשלב זה אחת העדויות שלפניו היא העדות שמסר בנך. תהליך זה יכול להמשך עד חודשים ספורים ואז לאחר שיסיים ויגיע למסקנות ימליץ לתובע האם להגיש כתב אישום ואם כן מי האשם. תובע, שהנו עןרך דין שוטר יחליט אם לאמץ את ההחלטה ויגיש כתב אישום. הגרסה של בנך כבר נמסרה ולכן כרגע, כל צה שיש לעשות הוא להמתין ולראות אם יוגש כתב אישום ומגד מי. ככלל השלב הלשוב ביותר להוועץ עם עו"ד תעבורה הוא לדעתי טרם החקירה. מיד עם קרות התאונה וזאת, משום שלאופן הצגת הגרסה יש חשיבות רבה והיא פעמים רבות, זו שתקבע אם יש או אין אשמה. משנצסרה הגרסה, כרגע כאמור אין מה לעשות אלא להמתין . השלב הבא בו יהיה כדאי להוועץ בעו"ד תעבורה הוא במידה שיגיע בדואר כתב אישום והזמנה למשפט. אז גם תקום לבנך זכות עיון בתיק החקירה ועו"ד תעבורה מנוסה יידע להעריך את החומר שבתיק החקירה, להסביר לכם היטב מה המצב המשפטי ומה האפשרויות להמשך, להמליץ מה הדרך הכי טובה להתקדם ואז, להמשיך ולהדבר עם התביעות על מנת לסיים את התיק בדרך הטובה ביותר לאור מצב התיק, או לחילופין, לנהל משפט.
עניין מי נפגע וסוג הפגיעות נמצא בתיק הלקירה בצורה של מסמכים רפואיים ואין בהכרח משמעות מי נפגע או כמה חמורה הפגיעה בעינייך, לעניין האשמה. הרגישו נוח לפנות אליי טלפונית. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics