פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

משפט על תאונת דרכים

Go down

משפט על תאונת דרכים Empty משפט על תאונת דרכים

הודעה על ידי אייל Mon May 27, 2019 8:54 pm

לפני בערך שנה הייתי מעורב בתאונת דרכים ולפני שבוע הודיעו לי שיש לי הזמנה לבית משפט על כתב אישום בתאונה. אני מואשם שלא נתתי זכות קדימה למרות שבעצם התאונה נגרמה כי הנהגת השניה סטטה לתוך הנתיב שלי בלי קשר בכלל לפניה שעשיתי וגם מהנזק ניתן לראות את זה. אני ממש לא מבין למה האשימו אותי במיוחד בגלל שמשטרה בכלל לא היתה במקום התאונה ואף אחד לא שמע את הטענות שלי מלבד משוטר במשטרה כמה ימים אחרי התאונה. אני גם יודע שהנהגגת לא נפצעה ומאשימים אותי שגרמתי לה נזק גופני. האם יש דרך לערער על כתב האישום ? אפשר לעשות את זה לבד במשטרה או בבית המשפט או שחייבים עורך דין וגם אם אפשר לדעת כמה יעלה עורך דין לערעור כזה ?

אייל
אורח

חזרה למעלה Go down

משפט על תאונת דרכים Empty Re: משפט על תאונת דרכים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed May 29, 2019 9:33 am

היי אייל. שנה היא תקופה סבירה מאד במחוזותינו להגשת כתב אישום בתיק תאונת דרכים. נפגעת בתאונה אינה עניין שבשיקול דעת אלא מצב שמוכח ראייתית באמצעות תעודה רפואית שעמדה לנגד התובע שרשם את כתב האישום והאשים שסעיף של גרימת חבלת גוף. יחד עם זאת יש קשת רחבה של חומרת פציעה וייתכן שכאן מדובר בחבלה ברף הנמוך ביותר (שכמובן ראוי לתת לה משקל בטיעון לעונש במידה שתורשע). מעבר לכך, פעמים רבות ראיתי כתבי אישום שהוגשו בתאונה כנגש נאשם כאשר לא בהכרח היה בעיני הנאשם האמיתי. בעיקר בתאונות בהם לא מגיע בוחן תאונות לזירת התאונה בזמן אמת, נשען על ממצאים ובעיקר על עדויות שלפעמים מעלות מצג שאינו מדוייק דיו ועל פיו מגישה המשטרה כתב אישום. מה שהייתי ממליץ לנאשם בתיק כזה הוא להראות לבית המשפט עד כמה רעועות הראיות ולהציג את הגרסה החלופית ההגיונית של הנאשם לשאלה כיצד נגרמה התאונה. מניסיוני, במיד שגרסת הנאשם הגיונית ואינה נסתרת באופן גורף על ידי ראיות התביעה, פעמים רבות ייצא זכאי. גם אם לא, יכול להמנע מעונשים משמעותיים ולסיים את התיק בקנס או עונש על תנאי וכיוב'. לאחר שהוגש כתב האישום אתה רשאי לגשת ללשכת התביעות ולצלם את התיק. גש ועשה זאת. אשמח לייעץ לך לגופו של עניין על בסיס החומר כולל הערכת סיכויים וביכונים בניהול התיק. דבר איתי אם צריך עזרה בהשגת החומר. אתה יכול לפנות אליי בטלפון או דרך האתר. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics