פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
ברוכים הבאים לפורום ! במקרים דחופים, ניתן לפנות אליי בכל שעה בכל אחד מהערוצים.
גלעד משולם, עו"ד תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il

תאונת דרכים ושימוע בפני הקצין

Go down

תאונת דרכים ושימוע בפני הקצין Empty תאונת דרכים ושימוע בפני הקצין

הודעה על ידי דליה on Sun Jun 09, 2019 11:20 pm

ערב טוב
היום בבוקר הייתי מעורבת בתאונת דרכים. עשו לי תפרים בצוואר ובראש. לשני כל הרכב נגרם הרבה נזק ולא נראה שיתליחו לתקן אותם. השוטר חקר אותי בבית חולים והזמינו אותי שוב לחקירה מחר וגם נתנו לי זימון לשימוע אצל הקצין. הבנתי ממה שקראתי שיש חשיבות להתייעץ עם עורך דין לפני השימוע קצין. השאלה האם הולכים לעו"ד או האם הוא בא ונוכח בשימוע האם יחקרו אותי שוב ומה בכלל כדאי לי לעשות. תודה

דליה
אורח

חזרה למעלה Go down

תאונת דרכים ושימוע בפני הקצין Empty תודה רבה לעו"ד משולם

הודעה על ידי דליה on Mon Jun 10, 2019 1:45 pm

התקשרתי לעו"ד משולם מוצאי חג אתמול בחצות. כולי הייתי כואבת מהתאונה וממש לא בא לי לישון וכל כולי חשש כי בבוקר לוקחים לי את הרישיון לחודשיים. שוחחנו ולאחר שעו"ד משולם הרגיע אותי קבענו ב 7 בבוקר. סיומו של עניין שלא לקחו לי את הרישיון בכלל !!! לאור מה שהיה בשימוע כתב הקצין כי יש ספק רב אם יוגש כנגדי כתב אישום ! כל זאת לאחר שאתמול לאחר התאונה כל השוטרים אמרו לי שאני אשמה והתייחסו אליי מינימום כאל רוצחת. כנראה שהאשימו אותי כי זה שהיה מעורב איתי בתאונה הוא שוטר ומי שהיו ברכבו הם אשתו ובנו. לא לקחו לי את הרישיון והכי חשוב, אני לא מודאגת גם לגבי המשפט עצמו כי אם יהיה משפט יש לי על מי לסמוך. תודה רבה עו"ד משולם. עכשיו אני יכולה להתפנות לעצמי ולהתרגל לצלקת מעל המצח. ממליצה על עו"ד משולם בחום.

דליה
אורח

חזרה למעלה Go down

תאונת דרכים ושימוע בפני הקצין Empty Re: תאונת דרכים ושימוע בפני הקצין

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Mon Jun 10, 2019 8:06 pm

תודה על המילים החמות דליה.
כמה מעודד לעזור לצדק לקרות. זה מה שעשינו היום כי כפי שראית, סביר שרשיונך היה נפסל מנהלית ל 60 יום. היתה לך הזדמנות לראות כמה חשוב ליווי עו"ד עוד טרם השימוע וטוב עשית כשהתקשרת אליי בשעת לילה מאוחרת. יחד עם כל זאת, צריך לזכור שעדיין כנראה שיוגש כתב אישום נגדך כי ראייתית (הכוונה היא שלפי החומר שיהיה בתיק בסיום החקירה ברגע שיגיע לידי התובע ), יש עדויות כולל של אנשים אובייקטיביים שעלולות לסבך אותך לכאורה כגורמת התאונה (כולל המלצת בוחן תאונות) . אם יוגש כתב אישום, נגיע למשפט נתמודד עם החומר. אז כבר יש בעניין שופט והמשטרה לא יכולה לעשות מה שהיא רוצה כמו שעשו איתך במשטרה אתמול. החלמה מהירה.

עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 137

http://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה