פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תאונת דרכים שאני לא אשם

Go down

תאונת דרכים שאני לא אשם Empty תאונת דרכים שאני לא אשם

הודעה על ידי שלום Sun Jun 23, 2019 10:34 am

שלום לעו"ד תעבורה. הזמינו אותי למשפט על תאונת דרכים שאני בכלל לא אשם. בחור צעיר התנגש בי ואני הוא זה שנפגע ועכשיו מאשימים אותי. בכתב אישום רשום שאני גרמתי את התאונה וזה ממש לא כך !!! מה אני יכול לעשות כדי לבטל את המשפט. בבקשה עזור לי.

שלום
אורח

חזרה למעלה Go down

תאונת דרכים שאני לא אשם Empty Re: תאונת דרכים שאני לא אשם

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Jun 25, 2019 2:25 pm

היי שלום. ככלל כתב האישום בתעבורה מוגש על ידי תובע תעבורה, לאחר שקיבל את המלצת בוחן תאונות הדרכים המשטרתי שחקר את התאונה. מחד מדובר באנשי מקצוע מנוסים מהשורה הראשונה מאידך, ככל האדם, אינם חפים מטעויות. אני לא מכיר את החומר בתיק שלך אך, מי שנפגע אינו שיקול בקביעת האחריות וכנ"ל מי "התנגש" במי. למשל אם נהג לא עצר בתמרור עצור ולא נתן זכות קדימה לנהג אחר והנהג האחר התנגש בו כתוצאה מכך, האשמה לכאורה תוטל על מי שלא ציית לרמזור שבכך גרם לנהג השני "להתנגש" בו. גם את חומרת הפציעה יזקפו לחובתו של מי שאשם לכאורה בתאונה. בקיצור אם הוגש נגדרך כתב האישום, המשמעות היא כי בוחן התאונות שחקר את התאונה החליט על סמך חומר הראיות שאתה הורא האשם ותובע שהנו עורך דין אישר את ההמלצה. לצערך לא ניתן לבטל את המשפט. מה שכן ניתן לעשות הוא לבחון את החומר ולמצוא פגמים לכאורה שיאפשרו לנו "להתווכח" עם גרסת המשטרה. להזכירך ספק פועל לטובת הנאשם ולא הפוך כך שדי בהטלת ספק בעיני השופט בכדי לזכותך. גם אם לא יגיע הפגם בחומר החקירה לידי זיכוי (או סגירת התיק בדרך אחרת), פעמים רבות כן יספיק להפחתת חומרת סעיפי האישום ולהפחתה משמעותית של העונש. מניסיוני המשטרה מחמיה שלא בצדק פעמים רבות כנגד נהגים הן בחומרת כתבי האישום והן ברמת העמדה העונשים שאינה עולה בקנה אחד עם הפסיקה. לסיכום, צור איתי קשר ונעבור יחד על החומר. אסביר לך את המשמעויות והאפשרויות וכך תוכל להחליט. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics