פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שאלה לעו"ד תעבורה גלעד משולם

Go down

שאלה לעו"ד תעבורה גלעד משולם Empty שאלה לעו"ד תעבורה גלעד משולם

הודעה על ידי נהג צעיר Mon Jun 24, 2019 9:21 am

קיבלתי כתב אישום שגרמתי תאונה חמורה עם חבלות קשות (חבלה של ממש) וזה ממש לא נכון כי גם אני וגם הנהגת השניה והחברה שלה נפגענו קל בלבד ולא היו פצועים קשה. התובע מבקש שיפסלו אותי לשנה וגם קנס. איך אפשר לשנות את זה לחבלות קלות (כי זה מה שבאמת נכון). וגם כמה יעלה לי עורך דין לייצג אותי במשפט הזה. תודה רבה על הסיוע

נהג צעיר
אורח

חזרה למעלה Go down

שאלה לעו"ד תעבורה גלעד משולם Empty Re: שאלה לעו"ד תעבורה גלעד משולם

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Jun 25, 2019 2:35 pm

שלום לנהג הצעיר. אתה חייב עורך דין תעבורה. מבלי להכיר את התיק אני יכול לומר לך שלצערך, הן גילך והן סוג כתב האישום שהוגש כנגדך, על אחת כמה וכמה שילוב שני הגורמים שם אותך במקום שמשפטך עלול להסתיים בעונש כבד בהרבה מזה שהציעו לך, במידה ותפעל לבד. יש כאן הרבה מקום לטעויות קריטיות. ככלל, רמת הפציעה נקבעה בפסיקה. מקובל לקבוע כי חבלות משמעותיות הן מסוג שבר/ תפר וחמורות יותר (על אחת כמה וכמה צורך בניתוח/ פיזיוטרפיה/ איבוד הכרה וכיוב') הן חבלות של ממש. ראיתי כבר מקרים שהמשטרה האשימה בחבלה של ממש בגין פציעות כגון שבר בציפורן או שבר באצבע שלדעתי, על פניו לא לכך התקוונה הפסיקה ולכן פעמים רבות יש בהחלט מה לעשות. כמה עולה זה תלוי בתיק ובעורך הדין. מחיר ניהול תיק תאונה של חבלות של ממש יעלה אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפים (חפש מחירים ברשת בטוחני כי תמצא). דבר איתי ונראה איך מתקדמים. אעשה הכל לעזור לך. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics