פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

משפט נהג חדש ללא מלווה

Go down

משפט נהג חדש ללא מלווה Empty משפט נהג חדש ללא מלווה

הודעה על ידי נהג חדש Sun Sep 01, 2019 11:46 am

קיבלתי משפט על נהיגה ללא מלווה ומהירות 145 במקום 90. לקחו לי את הרישיון במשטרה ל30 יום וגם את הרכב של אבא שלי. שבוע הבא יש לי את המשפט. מה העונש שאני יקבל ? וחוץ מזה האם יכול להיות שיבקשו ממני לעשות תאוריה וטסט מחדש ? רציתי גם לשאול אם אני חייב עורך דין למשפט כזה ואם כן - כמה זה עולה ?

נהג חדש
אורח

חזרה למעלה Go down

משפט נהג חדש ללא מלווה Empty Re: משפט נהג חדש ללא מלווה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Sep 03, 2019 10:52 am

שלום רב
נהיגה ללא מלווה הנה עבירה שלצדה עונש מינימום של 3 חדשי פסילה. בנוסף ישנם עונשי פסילה על תנאי וקנס. יחד עם המהירות זה כמובן אמור להיות עונש יותר חמור. לא פירטת היכן בארץ קיבלת את הדו"ח ויש לכך משמעות מבחינת רמת הענישה וגמישות התביעה בכל הקשור להסדרי טיעון. בכל מקרה רצוי לעבור על הדו"ח בעין מקצועית. למרות שמניסיוני בעבירות נהג חדש קצת קשה למצוא כשלים דרסטיים שווה לנסות וכבר היו זיכויים גם בתיקים כאלו. מעבר לכך, ישנה חשיבות רבה לתזמון ניהול התיק או ההגעה להסדר ככל האפשר תוך ניסיון לסיים קודם את תקופת הנהג החדש אם הדבר ניתן. בכל אופן, ישנן גם משמעויות נוספות, כמו הצורך לוודא שלחובתך תירשמנה רק הנקודות של עבירה אחת. כמובן שאתה לא חייב עו"ד, אך לדעתי אתה רוצה. יש לך הרבה מה להפסיד במצב הנוכחי. פנה אליי וננסה להוציא את הטוב ביותר מהמצב בו אתה נמצא, לאור החומר הספציפי בתיק. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics