פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

העברת משפט מאילת לירושלים

Go down

מאילת - העברת משפט מאילת לירושלים Empty העברת משפט מאילת לירושלים

הודעה על ידי דוד Thu Sep 05, 2019 9:40 am

לפני שבועיים חזרתי עם המשפחה מאילת וקיבלתי הזמנה למשפט על מהירות 150. השאלה שלי היא אם יש דרך להגיש בקשה להעברת המשפט לבית משפט בירושלים. פשוט נראה לי לא הגיוני כי כדי להגיע לאילת ב 9 בבוקר אני צריך לקחת מלון ולישון שם ובנוסף להפסיד יום עבודה. מה גם שיכול להיות שיקבעו עוד דיונים. תודה על תשובתך

דוד
אורח

חזרה למעלה Go down

מאילת - העברת משפט מאילת לירושלים Empty Re: העברת משפט מאילת לירושלים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Fri Sep 13, 2019 2:09 pm

שלום דוד
ככלל, לא ניתן לבחור את הפורום ומקום המשפט יהיה על פי כללי הסמכות המקומית- במקרה שלך בית משפט לתעבורה אילת. ניתן לבקש העברה לבית משפט הקרוב לאזור מגוריך רק בכפוף לכך שאתה מודה באשמה, כך שבית המשפט שליד ביתך יקבע את עונשך. אם רוצים לעשות כן יש להגיש בקשה לנשיאת בית המשפט העליון ובגוף הבקשה לציין כי אתה מודה במיוחס לך בכתב האישום.
שים לב כי רבים טועים ומתייחסים לעניין כעניין טכני בלבד וממש לא נכון לעשות זאת. בבתי המשפט השונים וביחידות התביעות שלידם השתרשו הרגלים שונים שאינם זהים בכל המקומות ומכאן כי פעמים רבות הפרקטיקה הנוהגת שונה בתכלית בין מקום למקום.
במקרה שלך, היות שאני מכיר את שתי יחידות התביעות הרלוונטיות מקרוב, אני יכול לומר לך שיחידת התביעות בירושלים אינה גמישה ואינה פתוחה למו"מ כמו זו שבאילת. זאת ועוד, בעבירות מהירות בדר"כ יחידת ירושלים וכך גם שופטי בית המשפט בירושלים, מחמירים לדעתי באופן משמעותי מאשר באילת.
בשורה התחתונה יתכן שבמקרה שלך, עדיף לך להגיע לאילת על כל הכרוך בכך ולצאת בעונש מקל יותר מזה הצפוי לך בירושלים.
מער לכך, תיק מהירות הנו תיק בו חומר מקצועי רב ופעמים רבות, יכול עו"ד תעבורה מנוסה למצוא כשלים בתיק שיחזקו את עמדתך ואת יכולת המיקוח מול התביעה ולפעמים אף להגיע לכדי זיכוי. ממליץ לך להתייעץ לגופו של תיק. הרגש נוח לפנות אליי. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics