פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תאונת דרכים זכות קדימה

Go down

תאונת דרכים זכות קדימה Empty תאונת דרכים זכות קדימה

הודעה על ידי Avner24 Thu Jan 02, 2020 12:58 pm

יש לי משפט על תאונת דרכים אי מתן זכות קדימה. אני יצאתי עם משאית משטח תפעולי של חנות/מחסן חומרי בניין ורכב שהגיע משמאל התנגש בי והמשטרה קבעה שאני אשם. הנהג של הרכב השני נפגע ופונה עם אמבולנס. אני לא חושב שאני אשם א. כי יש שם שדה ראיה קצר מאד וב. כי הנהג השני נהג מהר מאד. ביציאה מהמחסן שאני יצאתי אין תמרור בכלל ולדעתי טם הנהג השני היה נוהג כחוק לא היתה נגרמת התאונה ובטוח שהוא לא היה נפגע כמו שנפגע. השאלה שלי היא לפי מה קבעו שדווקה אני האשם. אני מתפרנס מהנהיגה והמשטרה רוצה חצי שנה שלילת רישיון. האם אפשר למנוע את זה או שבכלל אין סיכוי. אנא עזור לי. אני לא יכול לאבד רישיון לחצי שנה. תודה רבה

Avner24
אורח

חזרה למעלה Go down

תאונת דרכים זכות קדימה Empty Re: תאונת דרכים זכות קדימה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Jan 07, 2020 3:05 pm

שלום אבנר
הטענות שלך אינן מופרכות. לפני זמן לא רב תיקנתי אישום ללקוח שהואשם באי מתן זקות קדימה בנסיבות דומות. הגם שלא היתה שם תאונה, התביעה קיבלה את טענותינו וסעיף האישום תוקן לסעיף קל מאד. מחד, הקביעה שאתה אשם מבוססת בדרך כלל על המלצת בוחן תאונות דרכים שחוקר את התיק מאידך, בוחני תאונות דרכים, שבדר"כ הנם חוקרים מנוסים ומקצועיים, אינם חסינים מטעויות ופעמים רבות ניתן להוכיח מחדלי חקירה. מנוסח הודעתך בפורום אני מבין שהואשמת בין היתר בגרימת חבלה של ממש. אם תורשע בסעיף זה, נדיר מאד שתהיה בתיק פסילה משמעותית ולא ניתן לסיימו במצבו הנוכחי ללא פסילה. יחד עם זאת, מידה שעו"ד תעבורה יעבור על התיק וימצא כשלים בתיק, יחד עם הטענות שיש לך לגבי האשמה, יתכן שניתן לסיים את התיק במצב הרבה יותר טוב עבורך. בקיצור דבר איתי ונעבור על התיק. אין דבר כזה אין סיכוי. כשלים בתיק יכולים לשפר את מצבך עד כדי תיקון סעיף אישום לסעיף קל שישפר את מצבך גם לעניין רכיב הפסילה בתיק ולפעמים, עד כדי זיכוי, הכל תלוי במצב הראיות בתיק, בנסיבות התיק ובנסיבותיך כנהג. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

תאונת דרכים זכות קדימה Empty אין תשובה בנייד שלך

הודעה על ידי avner24 Mon Jan 13, 2020 1:37 pm

צהרים טובים עורך דין משולם אני מנסה מהבוקר להתקשר לנייד של מהאתר ואין תשובה.

avner24
אורח

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics