פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

בחירת עו"ד לתעבורה

Go down

בחירת עו"ד לתעבורה Empty בחירת עו"ד לתעבורה

הודעה על ידי שמואל Sat Jun 01, 2019 3:38 pm

הייתי בבית משפט והשופט המליץ לי לחזור עם עורך דין (אני מואשם בתיק תאונת דרכים באור אדום). יש אלפים של עורכי דין וגם אלפים שמומחים בתעבורה וזה ממש מבלבל. האם בין עורכי הדין לתעבורה יש כאלה שמתמחים בתת תחומים כמו עורך דין תאונות דרכים או כאלה שמתעסקים בעיקר בתאונות דרכים ? (או אפילו בתאונות שקרו ברמזור אדום) איך יודעים שהעורך דין באמת טוב והאם יש מחירון קבוע של כולם או שכל אחד לוקח סכום אחר ? שאלתי בהרבה פורומים וכמובן שבכל פורום יש את עורך הדין שאומר שהוא הכי מנוסה. תודה למי שיכול להשיב לי מנסיונו.

שמואל
אורח

חזרה למעלה Go down

בחירת עו"ד לתעבורה Empty חיים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד תותח Sat Jun 01, 2019 10:54 pm

אם אתה מחפש עורך דין תעבורה תותח אני ממליץ עליו בחום. הצליץ לי עליו חבר שוטר ואז חיפשתי באינטרנט והגעתי לפורום כאן ומהרגע שנכנס לנהל לי את הענינים הכל התחבר והסתדר. מאז אני פשוט עוכב אחרי הפורום הזה כל יום וממש נהנה לקרוא את הפורום. הוא פשוט יודע מה הוא עושה והוא הוגן מאד גם ביחס וגם במחיר. הוא יסביר לך הכל ויוציא אותך הכי טוב מכל מצב אם אצטרך שוב פעם אלך רק אליו ומה שבטוח שכל מי שישאל אותי אשלח אליו. ממליץ עליו בחום.

עו"ד משולם גלעד תותח
אורח

חזרה למעלה Go down

בחירת עו"ד לתעבורה Empty Re: בחירת עו"ד לתעבורה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sun Jun 02, 2019 5:34 pm

תודה חיים !
לשאלתך שמואל. בין עורכי הדין לתעבורה אין "תתי תחומים" באופן פורמאלי. יש עו"ד שנוטים לנהל יותר תיקי נהיגה בשכרות ומתוקף כך אולי מנוסים יותר ואולי גם כאלה שניהלו יותר תיקי תאונות דרכים אך, מדובר באותם אולמות, אותם שופטים ואותה מסגרת חוקית. הייתי ממליץ לך לבחור עו"ד תעבורה שזהו תחום עיסוקו ושהנו בעל ניסיון במגוון תיקים. כנס לגוגל או לכל אחד מאתרי המאגרים המשפטיים ועשה חיפוש לפי שם העורך דין. כך תוכל להשוות מספר אזכורים ולהבין מי באמת מנוסה. אם תרצה תוכל גם להיכנס ולקרוא פסקי דין של אותו עורך דין ואפילו תוך מיקוד לתת נושא (למשל תאונת דרכים באור אדום) וכך לראות כמה תיקים כאלו שניהל קיימים במאגרים. קרא מאמרים של אותם עורכי דין ובחן את המידע שצירפו באתריהם או באתרי האינדקס השונים. כשם שכל עו"ד תעבורה המליץ לך על עצמו, ברור לך שגם אני אעשה כן ואציין כי על שמי אלפים רבים של אזכורים בכל המאגרים השונים עד כדי שלמיטב ידיעתי, לא קיים תחום הקשור בתעבורה בו לא ניהלתי לפחות מאות רבות של תיקים בתור תובע וברבים מהתחומים גם כסנגור. גם לגבי שכר הטרחה סבורני כי מדובר בקשת רחבה של סכומים. כל עו"ד ושיקוליו. ישנם סכומים שמקובל לדרוש ולא אפרטם כאן ויש מי שמבקשים יותר מהמקובל או פחות. בקיצור, עצתי לך כי תפנה אל ד"ר גוגל והתחל משם. לאחר מכן דבר עם מי שנראה לך והבן את גישתו לעניין, עד שתמצא את מי שאתו תרגיש הכי שלם. אם תרצה ייעוץ הרגש נוח לפנות אליי. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

בחירת עו"ד לתעבורה Empty הבחירה בעו"ד תעבורה

הודעה על ידי גלית Tue Jul 09, 2019 8:59 am

הכללים שלי לבחירת עו"ד תעבורה

1. מבררים באינטרנט לפי שם עורך הדין ואזכורים שלו
2. בוחנים את האתר של עורך הדין
3. נפגשים עם העורך דין ומתרשמים
4. בודקים מחירים באינטרנט ומשווים

אל תאמינו לעורך דין שמבטיח הבטחות לעולם !
ביקשו ממני עשרות אלפי שקלים בלי בושה. אל תחשבו שהיקר הוא תמיד הטוב !!!

אני אישית ממליצה על עורך דין תעבורה גלעד משולם מכל הלב
אמין סבליני ומקצוען אמיתי
סגר לי את תיק השכרות עוד במשרדי התביעות טרם תחילת המשפט. בכלל לא הלכתי לבית משפט !

גלית
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Jul 09, 2019 3:10 pm

תודה גלית ! מעריך את המילים החמות
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

חזרה למעלה Go down

בחירת עו"ד לתעבורה Empty מחירי עו"ד תעבורה

הודעה על ידי אלירן Mon Aug 05, 2019 12:02 pm

ללא הצלחתי להבין מכל זה כמה זה מחיר סביר על תיק תאונת דרכים קלה יש באתר שלך רשימת מחירים ? כמה אתה לוקח על תיק על תאונת דרכים ? האם יש עוד דברים נלווים למחיר למשל תשלום נוסף על הגעה לבית משפט ושליחת מכתבים לבית משפט או שהמחיר כולל הכל כולל תשלומים לבית משפט או הוצאות אחרות ?

אלירן
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Aug 07, 2019 1:31 pm

היי אלירן
לשאול מה המחיר לתיק תאונת דרכים היא כמו לשאול מה הוא המחיר הסביר לקניית כלי רכב. יש כלי רכב מעשרות בודדות של אלפים ויש במיליונים. לכל אחד מתאים כלי רכב אחר. מחירי תיקי תאונות דרכים נעים להערכתי בין אלפים בודדים דרך עשרות אלפים ואפילו מאות אלפים (ככל שמדובר בתאונות קטלניות או מורכבות במיוחד). יש שיקולים רבים וביניהם מורכבות התיק לניהול, הדרך בה בחרנו להתקדם (ניהול התיק בבית משפט או מו"מ להסדר טיעון מול התבעה, חומרת הפגיעות הגופניות והעונש הצפוי, הנהג ועברו וכו'). מקובל שבמעמד החתימה על הסכם השכ"ט מוסכם בדיוק מה כלול במחיר שנקבע. אני אישית קובע בדרך כלל סכום כולל הכל עד סיום התיק, לא כולל ערעור וכמוכן שכל זה יכול להעשות רק (!) לאחר לימוד כל החומר בתיק הבנת מצב התיק על ידי הנאשם ולאחר שבוחרים יחד עם הנאשם את הדרך בה נתקדם בתיק. כמובן שלגיטימי לסגור גם אחרת. כמובן שהוצאות אחרות במידה שתהינה, ישולמו בנוסף לשכ"הט משום שאינם שכ"ט אלא הוצאות. מעבר לאמור, לכל עו"ד יש שיקולים נוספים הנובעים מעומס עבודה או הרצון לקח חלק בתיק הספציפי והעניין שהוא מגלה בו באופן מקצועי, ערכי או אחר. לגבי חזון המשרד שלי, תוכל לקרוא עוד באתר ואני אישית, בהחלט נותן דגש על תיקים בהם יש לי עניין מקצועי או ערכי מסויים. אתה מוזמן לקרוא עוד באתר. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

חזרה למעלה Go down

בחירת עו"ד לתעבורה Empty מחיר לייצוג בתיק תאונת דרכים

הודעה על ידי שלמה Sat Jan 18, 2020 8:25 pm

ערב טוב
רציתי לשאול אם 6000 שח זה מחיר סביר לייצוג עורך דין בתיק תאונת דרכים עם שני פצועים קל.

שלמה
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sun Jan 19, 2020 1:32 pm

שלום שלמה
כפי שהדגשתי, קשה לומר ללא עיון בחומר והבנת הנסיבות בכללותן. יחד עם זאת, ככל שמדובר בתיק תאונת דרכים, לדעתי הסכום סביר והוגן.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics