פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דוח פלאפון משוטר ללא מסיכה

Go down

דוח פלאפון משוטר ללא מסיכה Empty דוח פלאפון משוטר ללא מסיכה

הודעה על ידי שימי Sun Aug 16, 2020 1:46 pm

יום שישי בערב עצר אותי שוטר ואמר שאנחנו ארבעה ברכב ללא מסיכה ושזה אסור. אמרתי לו שגם הוא ללא מסיכה (כי היא היתה תלויה לו על הצוואר) ואז הוא אמר לי תביא לי את הרישיונות והלך לניידת שלו. אחרי כמה דקות שלא חזר הלכתי לניידת (זה היה ברחוב אלנבי ליד שוק הכרמל שינקין ועמדנו בצורה שממש מפריעה לתנועה). כשהגעתי לניידת ראיתי שעם השוטר בניידת יושב חייל גם הוא ללא מסיכה. השוטר אמר לי שאני מקבל דוח על שיחה בפלאפון תוך כדי נהיגה. אמרתי לו שבכלל לא דיברתי ושהוא מוזמן לבוא איתי לרכב ולראות שהפלאפון שלי עדיין במתקן הדיבוררית הקבוע שברכב. הוא לא רצה ורק נתן לי את הדוח ונסע. אמר לי שאבקש משפט ואגיד את זה לשופט. היו איתי עוד שלושה חברים שיכולים להעיד שממש ממש לא נגעתי בטלפון.מה לדעתך כדאי לי לעשות. תודה על עזרתך. שימי

שימי
אורח

חזרה למעלה Go down

דוח פלאפון משוטר ללא מסיכה Empty Re: דוח פלאפון משוטר ללא מסיכה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Aug 26, 2020 10:36 am

שלום שימי
אם אתה טוען שהשוטר המציא עבירה עמ"נ לרשום לך דוח, מדובר בטענה חמורה מאד . על מנת לברר את הטענה, עליך להגיש בקשה להשפט. תששלום הדו"ח מהווה הודאה בעבירה והרשעה מיידית ואי תשלום הדו"ח יגרור גם הוא הרשעה. הבמה היחידה כאמור שאתה יכול לקבל על מנת להעלות את טענתך ולברר אותה היא בקשה להשפט. אתה מוזמן לקרוא באתר שלי לעניין בקשות להשפט בכלל וגם לבתע כאן חיפוש בחלונית החיפוש שבפורום.
למשפט יש גם סיכונים לא מעטים מבחינתך. במשפט יבחן השופט את הראיות ואני מניח שהשוטר לא כתב בדו"ח ולא יאמר לשופט כי המציא דו"ח אלא יעמוד על זה שראה את העבירה. אמנם עדויות חבריך עומדות לזכותך כנגד ראיות המשטרה, אבל אתה חייב לקחת בחשבון שהם כפופים לחקירה נגדית ותובע טוב יכול לעשות הרבה דברים בחקירה נגדית על מנת לערער את אמינות גרסתם.
אם אתה סומך על חבריך באופן מלא ומוכן לקחת את הסיכון שבהרשעה לאחר ניהול, עשה זאת.
אם תחליט לעשות כן ולנהל ללא עו"ד דבר איתי ואמליץ לך איך להכין את העדים.

לעניין המסיכה, יש לך את האפשרות לפנות אל מפקדיו של השוטר באמצעות קת"צ של המחוז הרלוונטי (קצין תלונות הציבור). יש היום דרכים רבות לברר את הטענה ואני מבטיח לך מידיעה אישית, שהתלונות מטופלות באופן הולם. מעבר לכך, אם יתנהל משפט, העלה זאת ולדעתי ישנם שופטים שיעשו בכך שימוש .
בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics