פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מחפש עורך דין תעבורה מומלץ עם המלצות

Go down

מחפש עורך דין תעבורה מומלץ עם המלצות Empty מחפש עורך דין תעבורה מומלץ עם המלצות

הודעה על ידי אלי Mon Sep 21, 2020 7:20 pm

שנה טובה לכולם
אני מחפש עורך דין תעבורה תותח עם המלצות . אם מישהו מכיר תודה לעוזרים

אלי
אורח

חזרה למעלה Go down

מחפש עורך דין תעבורה מומלץ עם המלצות Empty ממליץ לך על עורך דין תעבורה משולם בעיניים עצומות ובלב שלם

הודעה על ידי מתנדב משטרת התנועה Sun Sep 27, 2020 2:55 pm

למען הגילוי הנאות אני מכיר אותו בערך 15 שנה, רובן ככולן ממפגשים בבית המשפט לתעבורה וכולן על רקע מקצועי. אני מתנדב הרבה שנים ומכיר את כל עורכי הדין לתעבורה ואומר לך שאם פעם אצטרך איוצג זה יהיה  רק על ידי עו""ד משולם. אני ממליץ עליו גם לכל מי שאני מכיר. ליגה אחרת ומקצוען אמיתי. עד היום, כשיש לי שאלה בדיני תעבורה אני מתקשר ישר אליו.  ממליץ לך להגיע פעם ךבית משפט לראות אותו באולם. מספר אחד !

מתנדב משטרת התנועה
אורח

חזרה למעלה Go down

מחפש עורך דין תעבורה מומלץ עם המלצות Empty ממליץ לך על עורך דין תעבורה משולם בעיניים עצומות ובלב שלם

הודעה על ידי מתנדב משטרת התנועה Sun Sep 27, 2020 2:55 pm

למען הגילוי הנאות אני מכיר אותו בערך 15 שנה, רובן ככולן ממפגשים בבית המשפט לתעבורה וכולן על רקע מקצועי. אני מתנדב הרבה שנים ומכיר את כל עורכי הדין לתעבורה ואומר לך שאם פעם אצטרך איוצג זה יהיה  רק על ידי עו""ד משולם. אני ממליץ עליו גם לכל מי שאני מכיר. ליגה אחרת ומקצוען אמיתי. עד היום, כשיש לי שאלה בדיני תעבורה אני מתקשר ישר אליו.  ממליץ לך להגיע פעם ךבית משפט לראות אותו באולם. מספר אחד !

מתנדב משטרת התנועה
אורח

חזרה למעלה Go down

מחפש עורך דין תעבורה מומלץ עם המלצות Empty Re: מחפש עורך דין תעבורה מומלץ עם המלצות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Fri Oct 02, 2020 5:08 pm

גרמת לי להסמיק. תודה על המילים החמות ...
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics