פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
ברוכים הבאים לפורום ! במקרים דחופים, ניתן לפנות אליי בכל שעה בכל אחד מהערוצים.
גלעד משולם, עו"ד תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הסבת דו"ח מצלמת מהירות

Go down

הסבת דו"ח מצלמת מהירות Empty הסבת דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי אורי on Wed Nov 25, 2020 4:34 pm

קיבלתי דוח מהירות בדואר ואני רוצה להמיר אותו על שם אחי שגר בבלגיה ונהג ברכב כשהיה כאן בביקור. אשמח לדעת כיצד עושים זאת.

אורי
אורח


חזרה למעלה Go down

הסבת דו"ח מצלמת מהירות Empty Re: הסבת דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Sun Dec 06, 2020 8:04 pm

ערב טוב
במידה שעדיין לא חלפו 30 יום ממליץ לך לפנות להסבת הדוח על פי ההוראות הכתובות על טופס הדוח בצירוף המסמכים הנדרשים שם במידה ויש לך אותם. במקרה שתעשה כן, יש סיכוי שהדוח יוסב באופן אוטומטי ואיש לא ישאל אותך מאום.
במידה שיש לך בעיה להמציא את המסמכים הנדרשים שם (למשל צילום רשיון נהיגה של הנהג בפועל), לא תוכל להסב את הדוח באמצעות מפנ"א (מרכז פניות נהיגה ארצי). במקרה כזה, תמצא עצמך בבעיה מהותית ולא טכנית.

הכוונה היא כי גם אם תציג תצהיר או מסמך קונסולרי אחר שיספק טכנית, עדיין יהיה זה כפוף לחקירתו הנגדית של מי שטוען שנהג ברכב על ידי התובע. כאן שווה ניסיון אך, קח בחשבון שרוב התובעים בארץ לא יסבו דוח בקלות כאשר המוסב איננו באולם ועל אחת כמה וכמה כאשר הוא לא בארץ. סיכוי רב שרוב התובעים גם יבדקו במסוף המשטרתי על פי פרטיו של אחיך שאכן היה בארץ ביום העבירה (על פי מערכת המעברים הממוחשבת) ובמידה שלא היה כאן עלולה להיות כמובן בעיה.

לא ציינת האם הדוח שקיבלת בדואר הוא דוח קנס או דוח הזמנה לדין. שים לב שבמידה שמדובר בדוח קנס, אף פעולה אינה עוצרת את מירוץ 90 הימים ובמידה שהקנס לא הוסב בזמן, תירשם לחובתך הרשעה במידה שלא תשלם עד תאריך התשלום. במידה שכך, הקפד להגיש בקשה להשפט על פי ההנחיות הרשומות על הדו"ח ולשמור על אישור המשלוח בדואר רשום. כמובן שעדיף להגיש את הבקשה לקראת המועד האחרון כך שכבר הרווחת עד שלושה חודשים בתהליך הדחיה.

במידה שאחיך אמור להגיע לארץ, תוכל לבקש דחיה עד להגעתו ואז להגיע עימו באופן פיזי על מנת שהדוח יוסב. ככל שצפוי להגיע מוקדם מדיי כך יהיה לך קל יותר. ישנן דרכים גם לקבל דחיות ארוכות מאד, דבר איתי ואסביר לך איך.

מוזמן לקרוא הודעות בנושא ובנושאים קרובים על ידי חיפוש בחלונית החיפוש כאן בפורום או בחלונית החיפוש באתר שלי בקישור שבסוף ההודעה. בהצלחה

_________________
גלעד משולם, עו"ד  תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 348
Join date : 18.04.19

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה