פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

סנגור ערבי

2 posters

Go down

סנגור ערבי  Empty סנגור ערבי

הודעה על ידי דוד Mon Jul 15, 2019 10:44 am

בס"ד
שוטרים עצרו את אח שלי והאשימו אותו שניסה לברוח ועשה תאונה אח שלי בכלל לא רצה עורך דין ואמר שאין לו כסף לעורך דין ונתנו לו עורך דין סנגור מהמדינה אבל ערבי. פגשנו את העורך דין בבית המשפט והוא ממש לא נראה רציני. זה לא פר כי הנהג שהיה גם בתאונה הוא גם ערבי וגם חלק מהשוטרים, שגם קרעו אותו מכות, כשהיינו בבית משפט ראינו שיש הרבה עורכי דין ערבים כמו בכל ירושלים. כמה עולה סנגור יהודי . יש סנגור יהודי שיכול ליצג אותו בחינם כדי להציל יהודי מבית סןהר ? לא נראה לי שזה משפט מסובך ואח שלי יוחיך את זה לשופט בעזרת השם

דוד
אורח

חזרה למעלה Go down

סנגור ערבי  Empty תתבייש לך

הודעה על ידי עו"ד תעבורה Mon Jul 15, 2019 2:47 pm

אתה לא ראוי שייצגו אותך

עו"ד תעבורה
אורח

חזרה למעלה Go down

סנגור ערבי  Empty Re: סנגור ערבי

הודעה על ידי מתנדב Mon Jul 15, 2019 5:54 pm

אתה לא נורמאלי. מאחל לך שאף אחד לא יסכים לייצג את אחיך. מה הקשר דת ? יש עורכי דין ערבים מצויינים
בושה

מתנדב

מספר הודעות : 19

חזרה למעלה Go down

סנגור ערבי  Empty Re: סנגור ערבי

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Jul 15, 2019 8:00 pm

שמע אני דיי נדהם מההודעה שלך, אבל ממרום שנותיי, למדתי שאני לא יכול לשנות את כולם. כל אחד (ללא קשר לדתו), קיבל חבילה מהשמיים ועם מה שקיבל הוא צריך להתמודד... זה מה יש ...

לא אנסה לחנך אותך ולא לשכנע אותך כי מהדברים שכתבת ברור שיש ביננו תהום ושגם אם אנסה להוכיח אותך, לא תבין מה אני רוצה ממך.

בכל מקרה כמה מילים. אני מבין מדבריך שהתיק בירושלים. מניסיוני אני יכול לומר לך כמעט ללא היסוס כי לפחות שניים מתוך שלושת עוה"ד הטובים ביותר במעצרים בתעבורה ירושלים הם לדעתי ערבים. למיטב ידיעתי גם שניהם עובדים עם הסנגוריה. כמובן שיש עוד לא מעט עו"ד ערבים מצויינים ורבים מהם עובדים עם הסנגוריה הציבורית. בדרך כלל נותנים עו"ד בסנגוריה בירושלים לפי שפת דיבור, כי נאשמים ערבים רבים אינם דוברי עברית ולכן קל יותר ליצור כימיה ביניהם לבין עו"ד דובר ערבית. אם קיבלת עו"ד דובר ערבית לא צריכה להיות בעיה כי כמובן שכולם דוברי עברית רהוטה.
מעבר לכך, בשנותיי הרבות בשירות המדינה שירתתי עם עשרות שוטרים ערבים, אנשי שטח וגם תובעים וכולם היו אנשים נאמנים ומצויינים.
כמו שאני לא ראיתי את דתו של נאשם העומד מולי כבעלת משמעות כלשהי, כך גם הם. אגדיל ואומר שגם לפחות אחד השופטים הטובים ביותר בתעבורה הוא דובר ערבית ולאחר אלפי ביקורים באולמו, אני יכול לומר לך שמעולם לא היתה כל משמעות בעיניו לשפת האם של הנאשם.

זכור לי מקרה בו קיבל עצור יהודי סנגור ערבי, אחד הטובים ביותר. משפחתו של העצור מחו"ל שלחה לו כסף והוא החליף ייצוג לעו"ד יהודי, במקרה גם דתי עם כיפה כמוהו, אך למרבה האירוניה, אינו מבין דבר לא בתחום התעבורה ולא בתחום המעצרים. אני לא רוצה לספר איך זה נגמר אבל אתה יכול לנחש. היה לו את אחד העו"ד הטובים ביותר בחינם והוא החליף אותו באחד שאינו מבין כלום בתחום בתשלום.

בקיצור, כפי שהבנת, אין אני יכול לעזור לך. מקווה שבאמת תהיה לך הצלחה "בעזרת השם". ההודעה שלך ממש עצובה.
בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

סנגור ערבי  Empty כולכם אשכנזים שמולניים

הודעה על ידי דוד Tue Jul 16, 2019 3:01 pm

נפלתם עליי כולכם יא שמולנים אוהבי ערבים

דוד
אורח