פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נקודות בדו"ח מהירות

Go down

נקודות בדו"ח מהירות Empty נקודות בדו"ח מהירות

הודעה על ידי עידו Tue May 21, 2019 9:10 am

קיבלתי דו"ח מהירות עם 10 נקודות. יש לי עוד דו"ח מהירות משנה שעברה ואני חושש להפסל בגלל הנקודות. האם אפשר לעשות משהו נגד הנקודות ? לא אכפת לי לשלם יותר קנס אבל אני חייב את הרישיון לעבודה. אשמח לשמוע האם יפסלו אותי האם כדאי לי ללכת לעורך דין ומה הוא יכול לעזור ומה אפשר לעשות.

עידו
אורח

חזרה למעלה Go down

נקודות בדו"ח מהירות Empty Re: נקודות בדו"ח מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed May 22, 2019 10:21 am

היי עידו
על מנת לדעת האם הנקודות בעבירה זו יביאו אותך לעבור את הסף המצריך הפעלת אמצעי תיקון (קורס או אחר) יש צורך לבחון את פלט הנקודות שלחובתך. ניתן לעשו זאת באתר משרד הרישוי. ישנם כללים ברורים לגבי אופן צבירת הנקודות, מתי נמחקות נקודות וכו' (אם תהיה לך שאלה בכל זאת אתה יכול להתקשר אליי).מעבר לכך לא ציינת פרטים חשובים כמו גובה המהירות מעל המותר, אם איזה אמצעי קלטו את המהירות, מקום בארץ ועוד. רק לאחר שאעבור על כל החומר אדע להעריך את הסיכויים ולייעץ לך באיזו דרך כדאי לפעול. ככלל במקרים רבים עו"ד תעבורה מנוסה ימצא כשלים בהפעלה באופן שייטיב עמך ואז ניגש לתביעות ומנסה להדבר באופן שיפלית את סעיף העבירה, ימנע נקודות ויפחית את העונש או יבטלו. אם לא הולך עם התביעה עדיין לא נורא כי אפשר לגשת לבית משפט ולהתקדם בניהול התיק. הכל תלוי בחומר החקירה. ככל שעו"ד יותר מנוסה יידע להבחין בכשלים באופן טוב יותר ואז להשיג את ההישג הנדרש עבורך בתביעה או בבית המשפט. ככלל, פעמים רבות ניתן להמיר פסילות בקנס (או של"צ ) בכפוף לגורמים רבים. בקיצור אם הרישיון חשוב לך לפרנסתך לדעתי עו"ד יכול לעזור לך באופן משמעותי. פנה אליי ואבחן איתך את החומר.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics