פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תאונה בגלל מזג אויר

Go down

תאונה בגלל מזג אויר Empty תאונה בגלל מזג אויר

הודעה על ידי תאונת דרכים בשלג Fri Feb 19, 2021 8:54 pm

היתה לי תאונה ביום של שלג בכניסה לירושלים ובחקירה הזהירו אותי שאני אשם בתאונה ובנפגעים. היום הקצין שלל לי את הרישיון לחודשיים ואמר לי שישלחו לי בדואר הזמנה למשפט. השאלה שלי היא למה מאשימים אותי למרות שזה בעצם בגלל מזג אויר ומה אני יכול לעשות בעניין

תאונת דרכים בשלג
אורח

חזרה למעלה Go down

תאונה בגלל מזג אויר Empty Re: תאונה בגלל מזג אויר

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Mar 01, 2021 8:46 pm

ערב טוב
ככלל, חובת הזהירות מצפה מנהג להתחשב בתנאי מזג האויר ובמידה שיש סכנה שמעל ליכולתו פשוט לא לנהוג. עדיין, אין פירוש הדבר כי המשטרה בהכרח צודקת. הן לעניין הפסילה המנהלית והן לגבי התיק העיקרי. העובדה כי נפסלת מנהלית על ידי קצין, מלמדת בשלב זה כי יש לקצין ראיות לכאורה וכי הוא רואה בך מסוכנות. חשוב לציין כי ניתן להגיש בקשה לשופט תעבורה שיבטל את החלטת הקצין רק אם יתרשם כי הקצין שגה לגבי אחד משני התנאים - קיומן של ראיות לכאורה או מסוכנות. עדיין אמורה להתקיים חקירה מעמיקה של בוחן שבסוף חקירתו ימליץ אם ואת מי להאשים ובמה. מוזמן לקרוא מאמרים בתחום באתר שלי ולחפש חומר נוסף כאן בפורום.
הרגש נוח לפנות אליי. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

תאונה בגלל מזג אויר Empty Re: תאונה בגלל מזג אויר

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Mar 01, 2021 8:46 pm

ערב טוב
ככלל, חובת הזהירות מצפה מנהג להתחשב בתנאי מזג האויר ובמידה שיש סכנה שמעל ליכולתו פשוט לא לנהוג. עדיין, אין פירוש הדבר כי המשטרה בהכרח צודקת. הן לעניין הפסילה המנהלית והן לגבי התיק העיקרי. העובדה כי נפסלת מנהלית על ידי קצין, מלמדת בשלב זה כי יש לקצין ראיות לכאורה וכי הוא רואה בך מסוכנות. חשוב לציין כי ניתן להגיש בקשה לשופט תעבורה שיבטל את החלטת הקצין רק אם יתרשם כי הקצין שגה לגבי אחד משני התנאים - קיומן של ראיות לכאורה או מסוכנות. עדיין אמורה להתקיים חקירה מעמיקה של בוחן שבסוף חקירתו ימליץ אם ואת מי להאשים ובמה. מוזמן לקרוא מאמרים בתחום באתר שלי ולחפש חומר נוסף כאן בפורום.
הרגש נוח לפנות אליי. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics