פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

רישיון רכב לא בתוקף דוח משפט

Go down

רישיון רכב לא בתוקף דוח משפט Empty רישיון רכב לא בתוקף דוח משפט

הודעה על ידי Ania Sat Mar 27, 2021 11:17 am

בוקר טוב. קיבלתי משוטרת דוח למשפט על רישיונות רכב לא בתוקף. ביקשתי מהשוטרת שתרשום קנס אבל היא לא הסכימה. אני ממש מפחדת מהמשפט ולא יודעת מה לעשות. השאלות שלי :
מה העונש הצפוי לי ?
האם אני צריכה עורך דין תעבורה וכמה עולה ?
מה יקרה אם לא אגיע למשפט ?
תודה רבה
אניה

Ania
אורח

חזרה למעלה Go down

רישיון רכב לא בתוקף דוח משפט Empty Re: רישיון רכב לא בתוקף דוח משפט

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Mar 30, 2021 6:15 pm

ערב טוב אניה
חסרים בפנייתך פרים חשובים רבים ובעיקר, כמה זמן נמשכה הפקיעה. השוטרת אינה קובעת אם לרשום קנס או להזמין למשפט והדבר תלוי במשך הפקיעה. אם קיבלת הזמנה למשפט ברור שרשיונך פקע מעל שנתיים.
כאמור, העונש תלוי בעיקר במשך הפקיעה, בוותק הנהיגה שלך ובעברך התעבורתי. כמובן שקודם כל עלייך לתקן את המחדל ולהגיע לבית המשפט לאחר שרשיונך מחודש ותקף.
בהנחה שהחריגה היא רק במעט מעל שנתיים ואת נהגת ותיקה ללא הרשעות, פחות חשוב להגיע עם עו"ד , במיוחד אם את יכולה להרשות לעצמך פסילה קצרה.
במידה שהחריגה ממשך שנתיים היא משמעותית וככל שותק נהיגתך קצר יותר/ עברך התעבורתי אינו מקל, מומלץ להגיע עם עו"ד תעבורה, במיוחד אם אינך יכולה לסבול שלילת רישיון בפועל. עו"ד תעבורה מנוסה ידע להוציא את המיטב מכל פרט ולסיים את התיק באופן המיטיב איתך ביותר.
בהתאם לפרמטרים שהזכרתי, אם החריגה קטנה ותוקן המחדל לכל היותר פסילה קצרה ועוד פסילה על תנאי וקנס של כ 1000-1500 שח. במידה שהפקיעה ארוכה גם חודשי שלילה רבים ועוד קנס ותנאי.
כמה עולה, מוזמנת לעשות חיפוש ברשת או להתקשר לברר אצל מספר עו"ד מהתחום, לדעתי, בנסיבות שציינת שכ"ט של 2000 - 4000 ש"ח ועו מע"מ יהיה סביר.
אם לא תגיעי למשפט תישפטי בהעדרך וסביר שהעונש יהיה חמור באופן משמעותי.
מוזמנת לפנות אליי טלפונית.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics