פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

איך מקבלים מידע מהתביעות בתעבורה ועם מי אפשר לדבר

Go down

איך מקבלים מידע מהתביעות בתעבורה ועם מי אפשר לדבר Empty איך מקבלים מידע מהתביעות בתעבורה ועם מי אפשר לדבר

הודעה על ידי דגנית Tue Jun 15, 2021 11:20 am

לפני שנתיים ייצגת אותי בתיק תאונת דרכים ליד ביס עמל הולץ ומקווה שאתה זוכר.
קיבלתי בדואר דו"ח מהירות בגלל מצלמת מהירות על רכב שכבר מכרנו. אני מנסה כבר שבועיים לדבר עם המשטרה ודיברתי כבר עם המון בעלי תפקידים ומפקדים וכל אחד מעביר אותי לבעל תפקיד אחר. דיברתי כבר עם מוקד הפניות לאזרח, עם מוקד 110 וכל מספר אפשרי. אני יודעת שהייתה הרבה שנים במשטרה וגם היית הרבה שנים תובע מה עושים ??? איך מדברים איתם לעזזל ! מודה לך מראש על אדיבותך ועל כל עזרה שתוכל למסור
חיפשתי בחלונית החיפוש ונראה לי שלאף אחד זה עדיין לא קרה

דגנית
אורח

חזרה למעלה Go down

איך מקבלים מידע מהתביעות בתעבורה ועם מי אפשר לדבר Empty Re: איך מקבלים מידע מהתביעות בתעבורה ועם מי אפשר לדבר

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Jun 21, 2021 10:35 am

בוקר טוב דגנית
פני אליי ואסייע לך . ישנה אפשרות לדרוש את החומר באופן מקוון ואפילו יש את הלינק באזור הלינקים השימושיים באתר שלי דברי איתי לפני ואתן לך כמה טיפים שייעלו את התהליך. לגופה של שאלה, הדוח נשלח אלייך מתוקף חזקת הבעלות, משום שלפי בדיקת המשטרה, ביום העבירה הרכב היה רשום על שמך. ככל שיש בידך את האסמכתא לתאריך העברת הבעלות (היום והשעה שבחותמת על התשלום ) ואכן מדובר בתאריך עבירה מאוחר למועד שבחותמת העברת הבעלות, מדובר בתהליך דיי פשוט למחוק את שמך מהדו"ח. הכיני את האסמכתה והציגי אותה בכל בירור. פעם גם הצלחתי לשחזר אסמכתא שכזו בדואר. מעבר לכך, נושא המצלמות כרגע מורכב ובלתי יציב וכדאי לקחת עו"ד תעבורה המקפיד להתעדכן בכדי להפיק את המיטב עבורך בכל הקשור לדוחות מצלמה. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics