פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הסבה של דוח מהירות מצלמה על שם תייר

Go down

הסבה של דוח מהירות מצלמה על שם תייר Empty הסבה של דוח מהירות מצלמה על שם תייר

הודעה על ידי דוח תייר מהירות מצלמה Wed Jun 16, 2021 12:37 pm

קיבלתי שתי דוחות מהירות של מצלמה שאחד מהם קנס והשני הזמנה למשפט, ולפי התאריך אני יודע שמי שנהג הוא חבר שלי שהוא תייר מצרפת . שמעתי שאפשר לבקש להעביר את זה על שמו של התייר ולהסב על השם שלו גם את הנקודות שזה מה שמפריע לי כי אני כבר די בבעיה. צריך בשביל התהליך הזה עורך דין לענייני תעבורה ? או שאפשר לבד? תודה לך על העזרה. תבורך משמיים

דוח תייר מהירות מצלמה
אורח

חזרה למעלה Go down

הסבה של דוח מהירות מצלמה על שם תייר Empty Re: הסבה של דוח מהירות מצלמה על שם תייר

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Jun 21, 2021 11:02 am

בוקר טוב
בניגוד להליך הסבה אל אזרח ישראלי, הליך הסבה ככל שמדובר בתייר הנו מסורבל ורצוף מכשולים. במידה שהתייר עדיין בארץ וניתן להמציא כתובת למשלוח דו"ח שיוסב, מעט יותר פשוט ומספיק תצהיר עו"ד כי הוא נהג ברכב. במידה שהתייר כבר חזר לחו"ל, יש צורך בחותמת אפוסטיל ולשם כך עליו להגיע אל שגרירות ישראל הקרובה להיכן שהוא נמצא בחו"ל. בהנחה שהתייר עדיין בארץ, לדעתי אין בעיה לעשות זאת לבד, מלבד תצהיר עו"ד שתהיה חייב בכל מקרה. בכוח מקרה אם תדבר איתי לפני, אמר לך כמה דברים שמניסיוני, עוזר לומר וכמה שאסור לומר.

מעבר לכך, היות שמדובר בדו"חות מצלמה ובהתחשב במעמדן הראייתי של המצלמות המשתנה מדי פעם ובכלל, בדיקת התמונה והחומר, מומלץ שעו"ד תעבורה יראה את הדו"חות בכל מקרה (שלא תלחם למשל על הסבת דו"ח שהתיישן או שיש בו פגם משמעותי אחר). בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics