פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים

Go down

נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים Empty נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים

הודעה על ידי שימרית Tue Jul 20, 2021 10:48 am

צריכה התייעצות עם עורך דין תעבורה
אתמול בלילה עצרה אותי שוטרת ולקחה אותי לבדיקת נשיפון ושתן לשכרות. בערך בשעה 2 בלילה שחררו אותי הביתה ונתנו לי הזמנה לבית משפט בבת ים לחודש 10. הבעיה שגם לקחו לי את הרישיון ואני ממש צריכה אותו כי בלעדי הרישיון אני לא יכולה לעבוד ולא לעשות כלום כי אני גרה מחוץ לעיר ועובדת גם בשעות מאוחרות ובסוף השבוע. השאלה שלי אם אתה יכול לערער על לקיחת הרישיון וגם ליצג אותי במשפט.
שימרית

שימרית
אורח

חזרה למעלה Go down

נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים Empty Re: נהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sun Jul 25, 2021 2:21 pm

שלום שמרית
מדגיש שוב כי במקרים דחופים יש לפנות אלי טלפונית ואין להסתפק בפניה בפורום אליו אינני נכנס בכל יום !
אכן ניתן לערור על החלטת הקצין לפסול אותך בפני שופט תעבורה. העניין הוא כי השיקול של בית המשפט לא יהיה האם את צריכה את הרכב ולשם מה, אלא האם יש כנגדך ראיות לכאורה ואם כן, האם נשקפת ממך מסוכנות באופן שמצדיק פסילתך. בנוסף, יתכנו שיקולים רלוונטים גם מהאופן בו נוהל כלפייך ההליך המנהלי של השלילה (קיום שימוע, האם אפשרו לך לטעון טענות ואופן קבלת ההחלטה על ידי הקצין ונימוקיו.
בכדי להבין מה הסיכויים יש לתחקר אותך טלפונית ולהבין מה מצבך הספציפי.
אציין כי לפעמים המלצתי היא לא להגיש בקשה גם משיקולים טקטיים הקשורים בתיק העיקרי שיתנהל בעתיד.
מוזמנת לקרוא חומר נוסף, הן בנושא פסילה מנהלית והן בנושא תיקי נהיגה בשכרות. יכולה לעשות זאת באתר שלי שבלינק שלמטה וכן בחלונית החיפוש כאן בפורום.

את מוזמנת להתקשר אליי. אסביר לך גם לגבי התיק העיקרי. ברוב המקרים לא מתנהל משפט ואנו חוסכים את זמנם של כולם בכך שמגיעים להסכמות עם התביעה, זאת רק לאחר הגשת כ. אישום ועיון בחומר החקירה.
מוזמנת להתקשר , בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics