פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

העורך דין הבטיח לי שלא יהיו נקודות וכן קיבלתי

Go down

העורך דין הבטיח לי שלא יהיו נקודות וכן קיבלתי  Empty העורך דין הבטיח לי שלא יהיו נקודות וכן קיבלתי

הודעה על ידי Aסי Thu Aug 05, 2021 3:56 pm

שלום רב לעורך דין
שילמתי לעורך דין שיבטל לי נקודות בחוח שקיבלתי על פלאפון בנהיגה.
שילמתי לו 2500 שקל והוא הבטיח שימחק את הנקודות גם אם אני לא יצא זכאי במשפט.
המשפט ניגמר ושילמתי קנס של 500 במקום 1000 והוסיפו לי פסילה על תנאי של שבועיים.
פתאום שלחו לי ממשרד הרישוי שאני צריך לבוא לקורס נהיגה בגלל שיש לי 26 נקודות (8 היו לי כבר על מהירות מלפני זה)
לפי הרשימה ששלחו לי גם על הדוח פלאפון קיבלתי. אני רוצה לדעת אם אני יכול לתבוע את העורך דין שסתם לקח כסף.
הוא בעצם לא עזר לי בכלום ובסוף קיבלתי עונש יותר חמור מאשר הייתי משלם את הדוח.
השאלה השניה היא אם אני אוכיח שהעו"ד התרשל כלפיי יכולים לבטל לי את הנקודות שכבר נרשמו ?
אשמח ליעוץ ממך
אני מודה לך מראש על היעוץ ומקווה שאתה מתעסק בזה.
אסי
נ.ב מדובר על בית משפט בבת ים

Aסי
אורח

חזרה למעלה Go down

העורך דין הבטיח לי שלא יהיו נקודות וכן קיבלתי  Empty Re: העורך דין הבטיח לי שלא יהיו נקודות וכן קיבלתי

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Aug 17, 2021 3:35 pm

צהרים טובים

כפי שהסברתי פעמים רבות , אין פרוצדורה פורמלית למחיקת נקודות והדרך למנוע רישום נקודות חובה היא לתקן את כתב האישום, כך שסעיף האישום בו יורשע הנהג יהיה סעיף שאינו נושא נקודות.
למרות שסטטיסטית הסיכויים לתיקון כאמור הם גבוהים מאד וברוב המקרים אנו מצליחים, התנאי הוא יכולתו של עורך הדין למצוא את הפרצות הנכונות בחומר וליצור ספק. אז, לשכנע את התביעה או לחילופין, לנהל את התיק באופן שיעורר ספק לגבי אשמתו של הנהג בסעיף המקורי ואז, לאור כך, להגיע להסכמה עם התובע שישנה את הסעיף.

מכאן שעורך דין שעיין בחומר ובחן את שאר הגורמים, יכול להעריך את הסיכויים להצליח אך, כאמור, אין הדבר תלוי בו ולכן, למרות סיכויי ההצלחה הגבוהים, אני אישית מקפיד שלא להבטיח תוצאות מראש, מצב שגם אינו עולה בקנה אחד עם כללי האתיקה של לשכת עורכי הדין.

אינני יודע מה אמר לך עורך הדין וגם אין לי יכולת במצב נתונים זה להתייחס לגובה התשלום (וגם כאן לא הייתי עושה זאת מסיבות אתיות), אני יכול לומר לך שללא קשר לתוצאה כמובן, שכר הטרחה שנגבה אינו מופרך.
לכאורה, לא נראה לי על סמך הפרטים שציינת שעורך הדין התרשל. יחד עם זאת, אינני עוסק בתביעות אתיקה ואין לי את הידע והניסיון לייעץ לך בתחום.
בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics