פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תשלום קנס של דו"ח מצלמת מהירות

Go down

תשלום קנס של דו"ח מצלמת מהירות Empty תשלום קנס של דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי aaa Wed Aug 25, 2021 5:43 pm

ערב טוב
לפני בערך 5 חודשים קיבלתי בדואר שתי דוחות מהירות ושילמתי את הקנס. שניהם היו על 750 שקל ו 8 נקודות
אחרי שהתברר לי שיש בעיה עם הנתונים של המצלמות מהירות ושגם נהיתה לי בינתיים בעיה חמורה עם הנקודות אני רוצה לדעת איך אני יכול לבטל הכל ולשנות את זה למצב שיבטלו לי את הדוחות כי בעצת שילמתי סתם ואפשר לבטל אותם. השאלה איך עכשיו אני עושה את זה

aaa
אורח

חזרה למעלה Go down

תשלום קנס של דו"ח מצלמת מהירות Empty Re: תשלום קנס של דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Sep 01, 2021 12:09 pm

שלום לפונה
תשלום הדוחות הציב אותך לסטטוס שונה לחלוטין.
טרם התשלום הייתה דרך פשוטה לפעול באופן שבסבירות גבוהה גבוה מאד תבטל את רישום הנקודות. האמור נכון בעיקר בכל הקשור לדוחות מצלמה א3.
ברגע ששילמת , המשמעות היא כי הודית באשמה והורשעת בשתי העברות, כאשר המשמעות היא רישום מיידי של הנקודות.
כרגע אתה מורשע בשתיהן והנקודות רשומות לחובתך במשרד הרישוי וכדי לבטל את ההרשעות ולחזור למצב שתרם התשלום וההרשעה, צריכים להגיש בקשה לשופט להארכת מועד להשפט ורק כך ניתן לבטל את ההרשעות. העניין הוא שבכדי ששופט יקבל בקשה כזו צריכים להתקיים תנאים מסוימים שברוב המקרים, קשה להוכיח והסיכויים הרבה יותר נמוכים. מנגד העלויות יותר גבוהות.
לאור מצב הנקודות שאתה מתאר חשוב מאד לפעול ללא דיחוי, מה גם ששיהוי הנו אחד הפרמטרים העלולים להשפיע על סיכויי הבקשה להארכת מועד להשפט, במידה שתבחר לעשות כן.
פנה אליי טלפונית ואסביר לך בפירוט את הסיכונים והסיכויים וגם את העלויות על מנת שתוכל לשקול כיצד לפעול. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics