פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נהיגה בשכרות קלה פעם ראשונה

Go down

נהיגה בשכרות קלה פעם ראשונה Empty נהיגה בשכרות קלה פעם ראשונה

הודעה על ידי ללא שם Fri Aug 27, 2021 12:46 pm

אתמול בלילה עצרו אותי לבדיקת שכרות על פי ינשוף ונתנו לי דוח על נהיגה בשכרות.
לא מדובר בשכרות כבדה ואף פעם לא קיבלתי דו"ח תנועה באף עברה מעולם
אני חייב את הרישיון כי אני מתפרנס משליחויות וגם מפרנס את אמא שלי שלט עובדת ומתפרנסת מקיצבה וגם לוקח אותה לכל מקום שהיא צריכה.
השאלה שלי אם יכול להיות שהשופט יתחשב בי ויתן לי עונש בלי שלילה בכלל ובלי קנס
תודה על הסיוע והיעוץ

ללא שם
אורח

חזרה למעלה Go down

נהיגה בשכרות קלה פעם ראשונה Empty Re: נהיגה בשכרות קלה פעם ראשונה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Sep 01, 2021 12:49 pm

שלום רב
ככלל עונש המינימום בעבירת שכרות הנו שנתיים פסילת רישיון בפועל. כאשר מדובר בשכרות ראשונה וברמה שאינה גבוהה, בדרך כלל תהיה עמדת התביעה לעונש לא יותר מעונש המינימום אך גם לא פחות מכך. שופט אינו מוסמך לחרוג ולהקל מעונש המינימום אלא אם מתקיימים תנאים מסויימים ויוצאי דופן שהוגדרו בעיקר בפסיקה ולצערי, המצב שתיארת בהודעתך אינו נכלל במסגרת גורמים המאפשרים לשופט לגזור עונש נמוך משנתיים פסילה בפועל.
התשובה לשאלתך היא כי הסיבות שציינת כשלעצמן, אינן מאפשרות לשופט לחרוג מעונש המינימום ובטח שלא לגזור את דינך ללא שלילה . עניין הקנס יותר גמיש ויש אפשרות תיאורטית שלא תקל קנס או שתקבל קנס נמוך.

ממליץ לך לקרוא כאן בפורום ובאתר שלי לגבי אופן הטיפול בעבירת שכרות וללמוד כי ישנן אפשרויות רבות לסיים את התיק באופן מקל, בכפוף למצב הראיות בתיק . ברוב המקרים מצליח עורך דין תעבורה מנוסה למצוא דיי כשלים על מנת להגיע להסכמות עם התביעה ולסיים את התיק באופן טוב יותר עבורך, במיוחד ככל שותק נהיגתך רב ועברך מקל. הרגש נוח לפנות אליי במידה ותהייהנה שאלות נוספות. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics