פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שאלה לפורום תאונות דרכים איך קובעים מי עבר באור אדום

Go down

שאלה לפורום תאונות דרכים איך קובעים מי עבר באור אדום Empty שאלה לפורום תאונות דרכים איך קובעים מי עבר באור אדום

הודעה על ידי נהג Wed Jun 26, 2019 1:03 pm

יש לי משפט שאני אחראי לתאונה. מאשימים אותי שעברתי באור אדום. אני בטוח שעברתי באור ירוק וגם במקום התאונה הנהגת השניה התנצלה ואמרה שלא שמה לב. אחר כך היא שינתה את הגירסה שלה שהיא עברה באור ירוק. השאלה שלי היא איך קבעו שדווקא אני עברתי באור אדום ? גם אם היא הכחישה, למה האמינו לה ולא לי ? מה אני צריך לעשות כדי להוכיח את חפותי ?

נהג
אורח

חזרה למעלה Go down

שאלה לפורום תאונות דרכים איך קובעים מי עבר באור אדום Empty Re: שאלה לפורום תאונות דרכים איך קובעים מי עבר באור אדום

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sat Jun 29, 2019 7:40 pm

ערב טוב
ככלל, במקרים של מילה מול מילה בתאונת רמזור לא מוגש כתב אישום מול מי מהצדדים והתיק נסגר. אם הוגש כתב אישום, המשמעות היא כי לידי הבוחן שחקר את התיק הגיעה ראיה התומכת בגרסת מי מהנהגים. לפעמים מדובר במצלמת ווידאו שאותרה במקום וצילמה את התאונה, לפעמים מצלמה של רכב שעבר במקום, לפעמים של נהג או הולך רגל אובייקטיבי שמעיד באופן פוזיטיבי וחד משמעי. מה אמרה הנהגת בשטח פחות משמעותי ונסוג מול ראיות פוזיטיביות משמעותיות ומוצקות יותר. בכדי להוכיח את חפותך עליך לעבור על חומר הראיות שבתיק ולבחון את חוזק הראיות נגדך. עו"ד תעבורה מנוסה יידע להסביר לך את הסיכונים והסיכויים הספציפיים לתיק שלך באופן שתוכל להחליט כיצד ברצונך להמשיך . הרגש נוח לפנות אליי. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics