פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דו"ח מצלמת אור אדום על השם שלי

2 posters

Go down

דו"ח מצלמת אור אדום על השם שלי Empty דו"ח מצלמת אור אדום על השם שלי

הודעה על ידי רותי Sat Jul 13, 2019 5:27 pm

שבת שלום
הגיע לי דו"ח קנס על נסיעה באור אדום. לפי היום והשעה - יום שישי לפנות בוקר בטוח שזה לא אני אלא אחד משני הבנים שלי. אני יכולה להוכיח שבכלל לא נהגתי בשעה כזאת. יש אפשרות לבטל את הדו"ח או לשנות אותו על שם מישהו אחר ? תודה

רותי
אורח

חזרה למעלה Go down

דו"ח מצלמת אור אדום על השם שלי Empty Re: דו"ח מצלמת אור אדום על השם שלי

הודעה על ידי מתנדב Sun Jul 14, 2019 7:31 am

את יכולה לבקש להסב את הדו"ח על שם מי שנהג.

מתנדב

מספר הודעות : 19

חזרה למעלה Go down

דו"ח מצלמת אור אדום על השם שלי Empty Re: דו"ח מצלמת אור אדום על השם שלי

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sun Jul 14, 2019 9:46 am

היי רותי. אני מניח שהרכב רשום על שמך וכי הדו"ח נשלח אלייך מסיבה זו על סמך "חזקת הבעלות" חפשי בפורום עוד על "חזקת הבעלות" עליה כתבתי למיטב זיכרוני בעבר.
בכדי להעביר את האחריות לנהג אחר את צריכה להוכיח שהוא נהג מעל לכל ספק. אם הוא מודה אז בדרך כלל לא תהיה בעיה להסב על שמו. לא ציינת מועדים אז אני מסייג את האמור לעניין הזמנים.
את הדו"ח לא ניתן לבטל כאמור רק על סמך טענתך כי לא נהגת אלא אחר, אך כאמור, בכפוף לכללי "חזקת הבעלות" והפסיקה הענפה בנושא, ניתן כאמור, בדרך כלל, להסבו.
לאור קריאת הודעתך, מה שאני מציע לך זה לשקול אם את באמת רוצה להסב אותו.
אני מניח שבנייך נהגים חדשים או צעירים. בהנחה כי הם יקרים לך וגם רישיונם חשוב לך, קחי בחשבון כי סבירות גדולה שהסבת הדו"ח על שם אחד מהם, תגזור עליו עונש חמור בהרבה מאשר היה נגזר עלייך, הן בגלל חישובי נקודות/ הארכת תקופת נהג חדש והן אם יגיע התיק האופן זה או אחר לבית המשפט (לא ציינת אם מדובר בדו"ח קנס או הזמנה לדין). בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics