פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תאונה בצומת עם רמזורים

Go down

תאונה בצומת עם רמזורים Empty תאונה בצומת עם רמזורים

הודעה על ידי שלום Mon Dec 23, 2019 8:33 pm

שבןע שעבר הייתי מעורב בתאונת דרכים לאחר שרכב התנגש ברכבי בתוך צומת וכתוצאה מכך הרכב שהיה אחרי התנגש בשנינו. אני ואשתי נפגענו ונבדקנו בקופת חולים. היום היינו בחקירה במשטרה ולפי מה שהבנתי גם שני הנהגים של כלי הרכב האחרחם נפצעו וטופלו. לפי החקירה נראה לי שחושדים בי למרות שאני בטוח שעברתי באור ירוק. לפי מה המשטרה מחליטה מי אשם כשכולם מדווחים שעברו בירוק הרי ברור שלמישהו היה אדום. האם אני צריך עורך דין ואם כן ממתי ? מעכשיו או רק אם יהיה משפט ? תודה מראש על עזרתך.

שלום
אורח

חזרה למעלה Go down

תאונה בצומת עם רמזורים Empty Re: תאונה בצומת עם רמזורים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sat Dec 28, 2019 11:44 am

שבת שלום
אני מניח שלדעתך חושדים בך כי חקרו אותך תחת אזהרה. אם כן, אין פירוש הדבר בהכרח כי אתה החשוד העיקרי. חוקר מחליט לחקור תחת אזהרה אם עולה חשד כי יש לך אשמה אך פעמים רבות בשלב הראשוני נחקרים שני הצדדים תחת אזהרה עד שמתברר מי החשוד בגרימה (קורה גם שלשני הצדדים יש אשמה ). ככלל, אם ישנן ראיות כנגד חשוד זה או אחר יוגש נגדו כתב אישום. ככל שמדובר בתאונה בצומת עם רמזורים, כל עוד מדובר במילה מול מילה ללא כל ראיה אובייקטיבית, לא יוגש כתב אישום נגד אף אחד מהצדדים. ברגע שיש ראיה אוביקטיבית לגבי זהות הנהג שלא ציית לרמזור, יוגש נגדו כתב אישום (הראיה יכולה להיות סרטון וידאו ממצלמה סמוכה, נהג אובייקטיבי שראה את האור ברמזור וכיוב'). לדעתי השלב החשוב ביותר הוא שלב טרם החקירה, מקום בו נהגים רבים מפלילים עצמם בלי לדעת וללא כל צורך ומקבלים אחריות על דברים שאינם יודעים כי כלל אינם עבירה או טעות שלהם במצב דברים ובהבנת החוק וזכויותיהם. פעמים רבות ייעוץ בשלב זה ימנע הגשת כתב אישום כל עוד תדע מה לומר ומה זכותך שלא לומר בחקירה. היות שבמקרה שלך שלב זה כבר אבוד מבחינתך, ממליץ לך להמתין ולראות אן יוגש כתב אישום לפנות לעו"ד תעבורה ללא דיחוי. פעמים רבות מגיע נאשם לדיון הראשון במשפטו, מדבר שטויות ואומר דברים שלא צריך לומר ולבסוף לאחר שגרם לעצמו נזק, פונה לעו"ד תעבורה שיבוא לצמצם את הנזק שגרם לעצמו. בקיצור, אם יוגש כתב אישום אתה מוזמן לפנות. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

תאונה בצומת עם רמזורים Empty Re: תאונה בצומת עם רמזורים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sat Dec 28, 2019 11:44 am

שבת שלום
אני מניח שלדעתך חושדים בך כי חקרו אותך תחת אזהרה. אם כן, אין פירוש הדבר בהכרח כי אתה החשוד העיקרי. חוקר מחליט לחקור תחת אזהרה אם עולה חשד כי יש לך אשמה אך פעמים רבות בשלב הראשוני נחקרים שני הצדדים תחת אזהרה עד שמתברר מי החשוד בגרימה (קורה גם שלשני הצדדים יש אשמה ). ככלל, אם ישנן ראיות כנגד חשוד זה או אחר יוגש נגדו כתב אישום. ככל שמדובר בתאונה בצומת עם רמזורים, כל עוד מדובר במילה מול מילה ללא כל ראיה אובייקטיבית, לא יוגש כתב אישום נגד אף אחד מהצדדים. ברגע שיש ראיה אוביקטיבית לגבי זהות הנהג שלא ציית לרמזור, יוגש נגדו כתב אישום (הראיה יכולה להיות סרטון וידאו ממצלמה סמוכה, נהג אובייקטיבי שראה את האור ברמזור וכיוב'). לדעתי השלב החשוב ביותר הוא שלב טרם החקירה, מקום בו נהגים רבים מפלילים עצמם בלי לדעת וללא כל צורך ומקבלים אחריות על דברים שאינם יודעים כי כלל אינם עבירה או טעות שלהם במצב דברים ובהבנת החוק וזכויותיהם. פעמים רבות ייעוץ בשלב זה ימנע הגשת כתב אישום כל עוד תדע מה לומר ומה זכותך שלא לומר בחקירה. היות שבמקרה שלך שלב זה כבר אבוד מבחינתך, ממליץ לך להמתין ולראות אן יוגש כתב אישום לפנות לעו"ד תעבורה ללא דיחוי. פעמים רבות מגיע נאשם לדיון הראשון במשפטו, מדבר שטויות ואומר דברים שלא צריך לומר ולבסוף לאחר שגרם לעצמו נזק, פונה לעו"ד תעבורה שיבוא לצמצם את הנזק שגרם לעצמו. בקיצור, אם יוגש כתב אישום אתה מוזמן לפנות. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics