פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אפניים על מעבר חציה

Go down

אפניים על מעבר חציה Empty אפניים על מעבר חציה

הודעה על ידי נהג זהיר Thu Dec 26, 2019 9:05 am

בוקר טוב
לפני מספר חודשים התפרץ לי עובד זר על אפניים במעבר חצייה. לא היה לי סיכוי לעצור ופגעתי בו דיי בעצמה. הוא עף 3-4 מטר והתגלגל על הכביש ושבר את המרפק והרגל והיה  צריך ניתוח. בחקירה תיארתי לחוקרים מה היה והסברתי להם שאני הייתי זהיר והוא הגיע במהירות גבוהה שבחיים לא הייתי יכול לעצור בזמן. השבוע הופתעתי לקבל הזמנה למשפט שאני אשם בגרימת התאונה. נסעתי למשטרה בסלאמה והתובעת אמרה שמבקשים חצי שנה שלילה וגם קנס ושלילה על תנאי ולטענתה הם דורשים עונש כל כך "קל" בגלל שאני נוהג 35 שנים ללא אף דוח ובטח שלא תאונה. האם זה הגיוני ? איפה הצדק ? במקום שיאשימו אותו שנסע במהירות עם אופניים ממונעים שהם בעצם כמו אופנוע ודהר בפראות על מעבר חציה, במקום זה מאשימים אותי. אשמח לשמוע ממך מה האפשרויות שלי. האם יש דרך לערער על האישום או שהכל משחק מכור מראש ? תודה והערכה.

נהג זהיר
אורח

חזרה למעלה Go down

אפניים על מעבר חציה Empty Re: אפניים על מעבר חציה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sat Dec 28, 2019 11:55 am

ככלל, החבלה שאתה מתאר כשלעצמה מצדיקה עונש חמור יותר מזה שהוצע לך ויתכן שלעברך המקל יש חלק נכבד בהצעה המקלה. יחד עם זאת, ישנה פסיקה מוכרת כי אין דין רוכב אופניים על מעבר חציה כדין הולך רגל ובניגוד למקרה בו היית פוגע בה"ר על מעבר החציה, אז היתה לך אחריות מוגברת, כאן ישנם סייגים רבים וקל יותר להגיע למצב של תאונה בלתי נממנעת, מצב בו ניתן להגיע עד כדי סגירת התיק. פנה אליי בהקדם ואשב איתך על התיק.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics