פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אי התייצבות למשפט מהירות

Go down

אי התייצבות למשפט מהירות Empty אי התייצבות למשפט מהירות

הודעה על ידי ללא שם Sat Jan 18, 2020 8:02 pm

שלום עורך דין משולם
קיבלתי הזמנה למשפט מהירות עם 10 נקודות לשבוע הבא. יש לי כבר נקודות על מהירות משני דוחות שקיבלתי שנה שעברה ולפני שנתיים וגם נקודות על קנס טלפון גם מלפני שנתיים. קראתי שהנקודות נרשמות ברגע שהשופט מרשיע אותי במשפט ורציתי לשאול אם אי התייצבות למשפט, תעכב את הרישום של ה 10 נקודות. אני מקווה שבינתיים ימחקו לי הנקודות מהדוחות שלפני שנתיים וככה לא אסתבך עם שלילת משאד הרישוי. תודה על עזרתך.

ללא שם
אורח

חזרה למעלה Go down

אי התייצבות למשפט מהירות Empty Re: אי התייצבות למשפט מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sun Jan 19, 2020 1:44 pm

צהריים טובים
אכן הנקודות נרשמות מיד לאחר ההרשעה.
במידה שלא תגיע למשפט סתם כך, מה שסביר שיקרה הוא שתורשע בהעדרך וברגע ההרשעה, תרשמנה 10 הנקודות כלאחר כבוד, בגליונך. תקבל הודעה על הרשעתך בדואר ואז, גם אם בנסיבות כאלו ואחרות תצליח לבטל את ההרשעה, יהיה העניין הרבה יותר מסובך. בקיצור לך לבית המשפט ובקש דחיה. פעם ראשונה בטוח תקבל (ולאחר מכן, דחיות נוספות תלוי בנימוקים שתמציא וגם תלוי מי השופט...).
אם הדוחו"ת שציינת הם כל מה שיש לך אתה עדיין לא ברמה המחייבת שלילת רישיון אך כנראה שכן חייב אמצעי תיקון אחר - קורס נהיגה בסיסי או אולי אפילו גם קורס מתקדם.
לגבי אופן צבירת וחישוב הנקודות אתה מוזמן לבצע חיפוש בחלונית החיפוש בפורום, נכתב בעניין לא מעט או לקרוא כאן :

https://www.meshulam-gilad.co.il/blog/the-scoring-system-at-the-licensing-office/

מהודעתך עולה חוסר בהירות לגבי מצבך. הזמן באתר משרד הרישוי פלט נקודות ופנה אליי. אשב איתך ואסביר לך את מצבך. אחר כך צריך לעבור על הדו"ח הספציפי שקיבלת ובהתאם למצב הראייתי בדו"ח להחליט מה כדאי לעשות. ברוב המקרים יש מה לעשות וניתן לצמצם את הנזק. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics