פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ערעור על משפט פלאפון

Go down

ערעור על משפט פלאפון Empty ערעור על משפט פלאפון

הודעה על ידי שימי Fri Jul 10, 2020 2:17 pm

היה לי משפט על פלאפון וקיבלתי גזר דין כולל חודש שלילה וקנס 3000 שח. קיבלתי גם את הנקודות ועל תנאי. שילמתי לעורך דין כמעט 6000 שקל ויוצא שאחרי הכל שילמתי 10000 שקל וקיבלתי גם פסילה וגם נקודות. אני רוצה לדעת אם אני יכול לתבוע את העורך דין כי הוא הבטיח שאני יצא זכאי כי הראיות לא טובות. סך הכל דאגתי מהנקודות והקנס של 1000 שח ממש לא הפריע לי ועכשיו המצב שלי הרבה יותר גרוע והעורך דין שכנע אותי לעשות משפט כולל העדים השוטרים. בנוסף לזה אני גם מחפש עורך דין תותח להגיש עירעור על המשפט שהרשיע אותי. כמה אתה לוקח על עירעור.

שימי
אורח

חזרה למעלה Go down

ערעור על משפט פלאפון Empty Re: ערעור על משפט פלאפון

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Jul 15, 2020 12:58 pm

צהרים טובים שימי
א י מבין שביקשת להשפט על דו"ח קנס ושניהלת משפט בסופו הורשעת ונגזר עליך עונש מחמיר. ככלל, עורך דין מחוייב ללקוחו בין היתר, כי יפעל באופן מקצועי וסביר ועצם כך שהורשעת במשפט, אינו מלמד כיכשלעצמו כי עורך הדין התרשל. חובת עורך הדין כלפי הלקוח מעוגנת בחוקים השונים וטיב ההתקשרות ביניכם, תחומה בנוסף להוראות החוק, בהסכם שכר הטרחה עליו חתמת מול העורך דין. בקיצור, תוכל לתבוע את עורך הדין רק אם הפר מחוייבות הקבועה בחוק או בהסכם שביניכם.
לציין כי על פי חוק, אסור לעורך דין בהליך פלילי (כולל כמובן גם תחום התעבורה) על פי תוצאות ההליך ולכן עצם ההרשעה, אין בה כדי לשלול תשלום שכ"ט לעורך הדין.
מניסיוני, פעמים רבות לקוחות מפרשים את דברי עורך הדין באופן שגוי למשל, עורך דין שאומר ללקוח כי סיכוייו טובים והלקוח מפרש זאת כ"הבטיח לי שאצא זכאי". אני אישית, מעולם לא הבטחתי דבר כזה וגם לא אבטיח. כל שופט ותפיסת עולמו וגם כאשר הסיכויים רבים, לא ניתן להבטיח זיכוי באף תיק.
לגבי ערעור, עורך דין "תותח" לא יעריך לך סיכויים ולא ייתן הערכת מחיר מבלי לקרוא את החלטת השופט בפסק הדין המרשיע ואת פרוטוקולי כל הדיונים. לפעמים יבקש גם לעיין בחומרי הגלם המקוריים ולהעריך את הראיות בתיק התביעה. לא מגישים ערעור סתם כי כועסים, אלא אם ישנה סיבה משפטית. קבל טיפ חינם ממני, סטטיסטית, סיכויי ערעור אינם גבוהים ועל מנת להגיש ערעור, יש למצוא פגם כלשהו לכאורה, בהליך שהתנהל בערכאה ראשונה וגם אז, ללא קשר למה שיספרו לך, אין סיכויים "בטוחים". סבירות רבה כי גם לאחר הערעור תישאר מורשע ועלייך לדעת זאת. לפעמים, עלול עאעור גם להחמיר את מצבך.
הרגש נוח לפנות אליי ונעבור יחד על החומר. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics