פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

פיצויים על פציעה בתאונת דרכים

Go down

פיצויים על פציעה בתאונת דרכים Empty פיצויים על פציעה בתאונת דרכים

הודעה על ידי David Wed Jan 13, 2021 5:32 pm

שאלה לעורך דין תעבורה ותאונות דרכים בנושא פיצויים. רציתי לשאול אם זה נכון שאני זכאי לפיצויים גם אם נפצעתי באופן קל בלבד וגם מואשם כנאשם בתאונה. כמו כן כמה כסף אני יכול לקבל וכמה יעלה לי ערך דין.

David
אורח

חזרה למעלה Go down

פיצויים על פציעה בתאונת דרכים Empty Re: פיצויים על פציעה בתאונת דרכים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Fri Jan 15, 2021 10:02 am

בוקר טוב
ככלל, לעניין פיצויי לנפגע תאונת דרכים, זכאי גם מי שנהג וגרם את התאונה (בהנחה שהיה מבוטח בביטוח חובה). גובה הפיצויים תלוי במספר גורמים וביניהם, חומרת הפציעה. כמובן שעל מנת להוכיח את הנזק תידרש להמציא מסמכים רפואיים. במידה שתוכיח נזק, תהיה זכאי לפיצוי בהתאם. חבלה קלה- סכום קטן. סביר מאד שעד כמה אלפי שקלים בודדים. בהליך כזה קבוע גובה שכר הטרחה בחוק ומשולם במלואו על ידי חברת הביטוח/ קרנית. תשומת לב שפעמים רבות אני נתקל בנהגים שמנסית להציג חבלה חמורה יותר על מנת לזכות ביותר פיצויים ובאופן זה, מחמירים את מצבם בתיק הפלילי, שם עליהם להציג לטובתם חבלה קלה ככל הניתן על מנת להפחית את העונש שיקבלו ולכן, ישנה חשיבות לנהל את שני ההליכים בחכמה ותוך בחינת התועלות/ סיכונים.
בדר"כ מומלץ לסיים את התיק הפלילי כאשר המסמכים הרפואיים מלמדים על נזק מינורי ככל הניתן ואז לבנות את התיק הרפואי לתיק הפיצויים. חשוב לשמור מסמכים רפואיים וגם חשבוניות על הוצאות משמעויות בגין הפציעה.
הרגש נוח לפנות אליי לייעוץ פרטני. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

פיצויים על פציעה בתאונת דרכים Empty Re: פיצויים על פציעה בתאונת דרכים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Fri Jan 15, 2021 10:02 am

בוקר טוב
ככלל, לעניין פיצויי לנפגע תאונת דרכים, זכאי גם מי שנהג וגרם את התאונה (בהנחה שהיה מבוטח בביטוח חובה). גובה הפיצויים תלוי במספר גורמים וביניהם, חומרת הפציעה. כמובן שעל מנת להוכיח את הנזק תידרש להמציא מסמכים רפואיים. במידה שתוכיח נזק, תהיה זכאי לפיצוי בהתאם. חבלה קלה- סכום קטן. סביר מאד שעד כמה אלפי שקלים בודדים. בהליך כזה קבוע גובה שכר הטרחה בחוק ומשולם במלואו על ידי חברת הביטוח/ קרנית. תשומת לב שפעמים רבות אני נתקל בנהגים שמנסית להציג חבלה חמורה יותר על מנת לזכות ביותר פיצויים ובאופן זה, מחמירים את מצבם בתיק הפלילי, שם עליהם להציג לטובתם חבלה קלה ככל הניתן על מנת להפחית את העונש שיקבלו ולכן, ישנה חשיבות לנהל את שני ההליכים בחכמה ותוך בחינת התועלות/ סיכונים.
בדר"כ מומלץ לסיים את התיק הפלילי כאשר המסמכים הרפואיים מלמדים על נזק מינורי ככל הניתן ואז לבנות את התיק הרפואי לתיק הפיצויים. חשוב לשמור מסמכים רפואיים וגם חשבוניות על הוצאות משמעויות בגין הפציעה.
הרגש נוח לפנות אליי לייעוץ פרטני. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics