פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נקודות על דוחות מהירות מצלמת מהירות

Go down

נקודות על דוחות מהירות מצלמת מהירות Empty נקודות על דוחות מהירות מצלמת מהירות

הודעה על ידי ניסן Tue Jun 01, 2021 1:31 pm

תשובה רק מעורך דין תעבורה מוסמך
קיבלתי בדואר שלוש דוחות מהירות לשלם קנס של 750 שח 250 שח והשלישי 1500 שח . הכל באותו היום ובאותה המצלמה. סך הכל 2500 שח קנס ו 18 נקודות. והבנתי שהמצלמות תקינות ויש להן תקינות ואמינות.
למרות שהקנס קטלני זה פחות חשוב לי מהנקודות ואני חייב למחוק אותם כי יש לי כבר 16 נקודות ואני מפחד שיפסלו לי את הרישיון שאני ממש חייב כי אני חייב רישיון בעבודה שלי
רציתי לשאול אם אתה יכול לבטל נקודות כאלה וכמה זה עולה
תודה על היעוץ

ניסן
אורח

חזרה למעלה Go down

נקודות על דוחות מהירות מצלמת מהירות Empty Re: נקודות על דוחות מהירות מצלמת מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sun Jun 06, 2021 10:24 am

שלום ניסן

כדי להבין את מצבך חשוב להיכנס לשני עולמות תוכן עקריים. הראשון, מצלמות א/3 ומצבן והשני שיטת הניקוד במשרד הרישוי. על פניו, הנך בסכנת שלילה מוחשית ואם לא הגעת למכסת 36 הנקודות הגוררות אמצעי תיקון שלילה, אתה ממש על הסף ובכל שניה עלול להפסל.
סטטיסטית, הסיכוי לבטל את הצורך בנקודות בדוחות שעדיין לא שילמת הנו גבוהה מאד וסיכויים גבוהים שנצליח כדי ליישן ולמחוק את 16 הנקודות שכבר קיימות לחובתך מבלי לצבור אליהן דוחות נוספים.
לציין גם כי בכל הקשור לשיטת הניקוד, קיימים לא מעט מצבים בהם ניתן לפעול באופן מסויים, מניפולטיבי ומתוחכם (לגיטימי על פי חוק כמובן) עמ"נ לנצל את מגבלותיה של שיטת הניקוד לטובתך.

לגבי מצלמות הא3, לאחרונה משתנה עמדת בתי המשפט ויחידות התביעה בעניין באופן תדיר. אמור להתנהל הליך משפטי במהלכו תיבחן אמינות המצלמות על ידי בתי המשפט ואחת המשמעויות היא כי נוצרו אפשרויות פעולה נוספות. ללא קשר לתוצאות שתהינה להליך המשפטי, עצם הזמן שאמור להמשך הליך כזה פותח אפשרויות רבות לטובת הנאשמים להקלה/ סגירה של דוחות.

עמ"נ להתקדם, יש לשבת על כל החומר ולסכם את מצבך הכללי. לאחר שנבין את מצבך (תאריך רישום, מחיקה ומשמעות של כל נקודה לפי תאריך ביצוע העבירה, העבירות שעדיין לא שילמת, עברך כנהג ועוד). לאחר שנבין את מצבך, תבין את אפשרויות הפעולה, כל אחת על יתרונותיה וחסרונותיה ואז תוכל לבחור. הסיכוי כאמור גבוה מאד והמחיר, תלוי בדרך הפעולה שנבחר ובעבודה הכרוכה בה.

ממליץ לך לחפש חומר נוסף בפורום דרך חלונית החיפוש ולהוסיף ידע גם מהאתר שלי.

הרגש נוח לפנות אליי בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics