פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

הזמנה לבית משפט אי ציות להוראת שוטר

Go down

הזמנה לבית משפט אי ציות להוראת שוטר Empty הזמנה לבית משפט אי ציות להוראת שוטר

הודעה על ידי נוני Sat Jun 15, 2019 2:04 pm

אתמול היה מצעד בתל אבי וחסמו לי את הרחוב. רבתי עם השוטר שלא נתן לי לעבור וקיבלתי דו"ח על אי ציות להוראת שוטר למרות שבסוף ציתתי וכמובן שלא נכנסתי בכוח. האם הם יכולים לא לתת לי להכנס לרחוב שלי ? (זה ממש לא הרחוב שעבר בו המצעד ואם באמת השוטר היה רוצה הייתי יכול להכנס בלי לסכן אף אחד). מה כדאי לי לעשות ? צריך לקחת עורך דין ? איזה עונש עני עלול לקבל אם אפסיד במשפט ?

נוני
אורח

חזרה למעלה Go down

הזמנה לבית משפט אי ציות להוראת שוטר Empty Re: הזמנה לבית משפט אי ציות להוראת שוטר

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Jun 17, 2019 8:04 pm

ערב טוב
ככלל, יש למשטרה זכות לחסום את הרחוב גם בפני דיירי הרחוב. כמובן שהאמור נכון במידה ופעולת השוטר נגזרה מהסמכה מתאימה בחוק מתאים והיתה לפי החוק ולפי פקודות המשטרה. אי ציות להוראת שוטר הנה עבירה המשתרעת על טווח רחב של רמות חומרה. ישנן עבירות אי ציות קלות המסתיימות בקנס, פסילה על תנאי או פסילה קצרה ויש עבירות חמורות המגיעות לכדי ענישה של חודשי פסילה רבים. בכדי לבחון את חומרת אי הציות במקרה שלך ולהעריך את טווח העונש הצפוי, צריך לעבור על החומר ובנוסף, לדעת באיזה בית משפט מדובר ובאיזה שופט. זכור4ים לי שופטים שרתחו מכעס על אמירת נהג בסגנון "שיהיה לך כסף לתרופות" ואו קללות כנגד שוטר עד כדי חודשי פסילה ארוכים ושופטים שהקלו ראש באופן יחסי. בקיצור צריך לבחון את החומר בכדי להעריך באופן אחראי. מהאמור אתה מבין שאני ממליץ לך להתייעץ עם עו"ד תעבורה. אם תמצא לנכון אתה יכול להתקשר אליי. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה