פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שאלה לעו"ד תעבורה על סיום ביצוע שלילת רישיון על תאונת דרכים

Go down

שאלה לעו"ד תעבורה על סיום ביצוע שלילת רישיון על תאונת דרכים  Empty שאלה לעו"ד תעבורה על סיום ביצוע שלילת רישיון על תאונת דרכים

הודעה על ידי Yoni Thu May 11, 2023 10:34 pm

היה לי משפט על תאונת דרכים ובגלל שאני נהג חדש והתאונה היתה קלה העורך דין סגר לי עיסקה עם המשטרה והתובע הסכים לתת לי 88 ימי שלילה במקום שלושה חודשים כדי שלא אצטרך לעשות רישיון מחדש ולהמשיך נהג חדש עוד שנתיים עכשיו כשנגמרה השלילה הלכתי להוצי רישיון ואמרו לי שאני כן צריך להמשיך להיות נהג חדש ובכלל אומרים שלא מחדשים לי רישיון. התקשרתי לעורך דין והוא אמר לי שהם טועים אבל הוא לא יכול לעזור לי בזה ואם אני רוצה שהוא יבדוק אני צריך לשלם לו עוד 5000 כי זה לא קשור לתאונה שכבר שילמתי לו. רציתי לשאול אם אתה יכול לעזור לי ולהגיד לי מה לעשות
תודה רבה

Yoni
אורח

חזרה למעלה Go down

שאלה לעו"ד תעבורה על סיום ביצוע שלילת רישיון על תאונת דרכים  Empty Re: שאלה לעו"ד תעבורה על סיום ביצוע שלילת רישיון על תאונת דרכים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Sun May 14, 2023 11:04 am

שלום רב יוני
ההודעה שלך קצת מבולבלת ומבלבלת. ראשית, רשימת העבירות המאריכות את תקופת הנהג החדש כוללת בסעיף בפני עצמו, נהג שגרם תאונה בה נחבל אדם . במידה שהורשעת בתיק תאונת דרכים, גם אם לא נפסל רשיונך לשלושה חודשים (מצב המאריך תקופת נהג חדש) הנך נמצא במצב אחר שאינו מאפשר לך לקבל רישיון נהג שאינו חדש. יתכן וזו הסיבה שאתה עדיין נדרש לקטגוריה הקבועה בתוספת השלישית. הנושא צריך בירור מהותי על סמך פרוטוקול פסק הדין וגזר הדין של משפט תאונת הדרכים. אם תיצור איתי קשר אבדוק זאת עבורך.

מעבר לכך, ישנן טעויות רבות ברישומי משרד הרישוי וזאת בשל תקשורת וסנכרון בנתונים המוזנים במזכירות בתי המשפט. עמ"נ לדעת מה מצבך המדוייק נדרשים פסק הדין כאמור ובנוסף, אישור הפקדת רישיון הנהיגה שלך במזכירות. כמו כן, במידה שתוקן סעיף אישום, משרד הרישוי דורש גם העתק כתב האישום המתוקן. פעמים רבות מוזנים הפרטים בחסר, למשל לא מוזן הסעיף המתוקן או שלא מעודכנת הפקדת הרישיון.

אני תמיד מוודש שלקוחותיי יקחו עימם למשרד הרישוי פרוטוקול הכרעת הדין, צילום אישור הפקדת הרישיון ואם היה תיקון סעיף אישום אז גם את כתב האישום המתוקן. ברוב המקרים ככולם זה פוטר את כל הבעיות הטכניות. אם יש בעיה מהותית ולא טכנית. מוזמן לפנות טלפונית ונייעץ לך בהתאם.
בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics