פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
ברוכים הבאים לפורום ! במקרים דחופים, ניתן לפנות אליי בכל שעה בכל אחד מהערוצים.
גלעד משולם, עו"ד תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

לנהל תיק תעבורה לבד

Go down

לנהל תיק תעבורה לבד Empty לנהל תיק תעבורה לבד

הודעה על ידי סטודנט on Wed Jul 17, 2019 8:24 am

בוקר טוב עו"ד
קיבלתי דוח על עקיפה מסוכנת לפי סעיף 47ד לחוקי התעבורה. התובע שהיה בבית משפט ביום המשפט רצה לעשות איתי הסדר על שלושה חודשים פסילה ו1500 שח קנס. לא הסכמתי והשופט קבע תאריך חדש למשפט והזמין אל התאריך החדש את השוטרים. כדאי לי ללכת למשפט עם עו"ד או שאני יכול להמשיך לבד ? מה עורך דין יכול לעשות שאני לא יכול ? מה הסיכון אם אמשיך לבד ? אתה יכול לתת לי טיפים או להסביר לי מה לעשות ? ושאלה אחרונה יהיו עוד מועדים או שבמשפט הזה הכל ייגמר?

סטודנט
אורח


חזרה למעלה Go down

לנהל תיק תעבורה לבד Empty Re: לנהל תיק תעבורה לבד

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Wed Jul 17, 2019 2:51 pm

צהרים טובים
מדובר בעבירת תוספת הנושאת לצדה עונש פסילת מינימום של 3 חודשים. בדר"כ לעונש הפסילה מצטרפים גם עונשי קנס ופסילה על תנאי. זאת הסיבה להצעת התובע וזה גם העונש המינימלי שאמור להגזר עליך אם תורשע או אם תודה בתיק (בהנחה שעברך אינו מכביד אז עלולה להיות העמדה העונשית אף מחמירה יותר מעונש המינימום.
מדבריך אני מניח שהתקיים דיון הקראה במהלכו כפרת באשמה ולכן התיק נזחה לדיון הוכחות.

לדעתי עשית טעות שלא התייעצת עם עו"ד תעבורה טרם הכפירה. דבר ראשון, המו"מ שניהלת עם התובע לא היה אפקטיבי משום שללא עו"ד תעבורה, לא יכולת להבין את איכות ומשקל הראיות בתיק ולצד זאת האם ישנם כשלים בתיק. בהעדר כשלים אין לתובע כל אפשרות לרדת מעונש המינימום. בנוסף, ישנה חשיבות רבה לניסוח הכפירה, שהיא זו שקובעת את "מסגרת" דיון ההוכחות. כפירה בלתי מבוקרת, פוגעת פעמים רבות בזכויות של הנאשם להמשך הדיון. חבל שכך עשית.

מה שיש לעשות בשלב זה הוא לבדוק את התיק באופן מעמיק ולהעריך את מצבו הראייתי. לאחר מכן (במידה ונמצא כשלים בראיות) יש לשקול פניה לתביעות עם התובנות החדשות ולבחון האם כדאי לנסות ולקבל הצעה מקלה יותר.

גם אם מדובר בתיק שכדאי לנהל, מי שיעזור לך לקבל החלטה מושכלת הוא רק עו"ד תעבורה. הסיכול להמשיך לבד הוא שאתה עלול להרע את מצבך באופן משמעותי ואפילו סביר מאד שתעשה זאת. כל טיפ שארשום לך כאן יהיה חסר אחריות מצידי. אני מניח שצילמת את תיק התביעה. אם כן דבר איתי ולאחר בחינת החומר אנסה לייעץ לך גם אם תחליט לנהל את התיק לבד.

לגבי המועדים, ככלל, אם אין סיבה חריגה, מיד בסיום דיון ההוכחות השופט מקריא את החלטתו. אם יש הרשעה, טוענים לעונש במקום, השופט מקריא את גזר הדין והמשפט נגמר. בהצלחה

_________________
גלעד משולם, עו"ד  תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 348
Join date : 18.04.19

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה