פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

מכרתי את הרכב וממשיכה לקבל דוחות הצילו

Go down

מכרתי את הרכב וממשיכה לקבל דוחות הצילו Empty מכרתי את הרכב וממשיכה לקבל דוחות הצילו

הודעה על ידי דורין Thu Oct 03, 2019 5:44 pm

לפני כשנתיים מכרתי את הרכב לבחור ערבי מטירה. בארבעת החודשים האחרונים אני לא מפסיקה לקבל דוחות מכל מיני סוגים על עבירות שאני כביכול עוברת עם הרכב. אני ממש עובדת עצות בבקשה הצייילללווו כל הדוחות רשומות על שמי !!! מדובר בדוחות ממקומות שונים בכל הארץ
השבוע קיבלתי הזמנה לבית משפט בירושלים שכביכול צולמתי במהירות 166 קמש ביציאה מירושלים לכיוון תל אביב.
ממש לא יודעת מה לעשות איך מפסיקים את זה ??? אנא עזור לי

דורין
אורח

חזרה למעלה Go down

מכרתי את הרכב וממשיכה לקבל דוחות הצילו Empty Re: מכרתי את הרכב וממשיכה לקבל דוחות הצילו

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Thu Oct 03, 2019 6:34 pm

ערב טוב דורין
לא ציינת האם מכירת הרכב הושלמה על ידי העברת הבעלות במשרד הרישוי. בדיוק בגלל זה, מוטלת חובת השלמת המכירה עד סיום רישום הבעל החדש על בעל הרכב. במידה שאכן כן הועברה בעלות, עלייך לשלוח מיידית פניה בדואר רשום בצירוף שטר המכר. וודאי כי את שומרת את אישור משלוח הדואר.
במידה שלא, יש שתי אפשרויות. הראשונה, שבעל הרכב החדש ייקח אחריות על הרכב ואז מצבך פשוט יותר. האפשרות השניה, שבעל הרכב החדש יכחיש כל קשר לרכב או אפילו העביר אותו כבר לגורם אחר והרכב אינו בשליטתו, אז מצבך חמור יותר. גם אז יש מה לעשות אך תיזדקקי לעו"ד תעבורה.
מניסיוני, אם את זו שמקבלת את הדו"חות, ברוב המקרים לא הושלמה העברת הבעלות ויותר מכך, זה שרכש ממך את הרכב, אינו מי שממנו תגיע ישועתך...
כך או כך, חשוב לטפל בעניין מיידית !
הרגישי נוח לפנות אליי. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics