פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
ברוכים הבאים לפורום ! במקרים דחופים, ניתן לפנות אליי בכל שעה בכל אחד מהערוצים.
גלעד משולם, עו"ד תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דו"ח מצלמת מהירות

Go down

דו"ח מצלמת מהירות Empty דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי רויטל on Wed May 15, 2019 1:08 pm

קיבלתי הודעה בדואר שצולמתי במהירות מעל המותר. יש צילום של רכב עם המספרים שלי
העניין הוא שביום הצילום הייתי בבית ואירחתי אורחים כך שאני יכולה להוכיח שזאת לא אני. מה אני צריכה לעשות כדי שיסגרו לי את התיק נגדי.

רויטל
אורח


חזרה למעלה Go down

דו"ח מצלמת מהירות Empty Re: דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Thu May 16, 2019 11:37 am

שלום רויטל
הודעתך חסרה פרטים מדוייקים לכן אניח שהרכב בבעלותך. כעקרון בעל הרכב אחראי על כל עבירה שמבצעים עם רכבו וזאת מתוקף "חזקת הבעלות". הדרך להעביר את חזקת הבעלות אל נהג אחר היא להציג לבית המשפט את פרטי האדם לו מסרת את הרכב ואז, אם הדבר יוכח (הנהג יודה להרכב היה בחזקתו, או שיוכח מעל לכל ספק בכל דרך אחרת), תעבור האחריות לעבירה אליו. ראיתי כבר בעלי רכב שהוכיחו כי היו בחו"ל במועד העבירה והורשעו מתוקף חזקת הבעלות תוך שבית המשפט קובע כי אחריות בעלים לרכב הנה ערך וכי די בהוכחת הבעלות בכדי להרשיע בעל רכב לאחריות לעבירה. עד כאן המצב החוקי הפורמלי. למרות כל האמור ישנן מספר פעולות שניתן לעשות (ומספר פעולות שאסור לעשות) ויש אפשרות לשפר את מצבך. ראשית, מבחינת זמנים. צריך לבדוק את מועד העבירה מול מועד שליחת ההודעה על עבירה, יש לבחון מועדים מול הדו"ח שיגיע בדואר (אם יגיע ולאיזה כתובת יגיע...) ישנם הרבה מצבים בהם יתכן והדו"ח ימחק כתוצאה ממחדלי המשטרה (בכל מקרה אל תתקשרי ואל תזמי פניות למשטרה ביוזמתך לפחות עד שתחלוף שנה ) בקיצור, גם אם לא תהיה התיישנות עבירה וכל ההודעות ישלחו במועדים שבחוק ולכתבות המדוייקות יש מה לעשות. פני אליי בפרטי ואשב איתך על החומר. כך נוכל להיות יותר ספציפיים ולסיים את העניין בדרך הטובה ביותר.

_________________
גלעד משולם, עו"ד  תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 348
Join date : 18.04.19

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

דו"ח מצלמת מהירות Empty דוחות ממצלמת מהירות

הודעה על ידי Roycc on Sun Feb 09, 2020 10:18 am

בוקר טוב עו"ד משולם. קראתי הודעות בפורום על מצלמות המהירות ורציתי לשאול האם יש חדש לגבי דוחות מצלמות המהירות, קיבלתי 3 דוחות בתוך שבועיים מאותה המצלמה (4000 שח ו 30 נקודות)ורציתי לדעת האם יש מה לעשות כדי לצאת מזה. נראה לי ממש לא הגיוני . תודה מראש

Roycc
אורח


חזרה למעלה Go down

דו"ח מצלמת מהירות Empty Re: דו"ח מצלמת מהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Wed Feb 12, 2020 7:17 am

בוקר טוב
יכול להסכים איתך כי המצב לא בהכרח הגיוני אך, לצערי לא תמיד ההגיון של המשטרה מובן לכל. המשטרה קבעה אופן טיפול בדוחות המצלמה הלוקח בחשבון נסיבות שונות ובעיקר מידת החריגה מהמהירות ומועד הצילום. ישנה חלוקה לתקופות ועל פי המעמד החוקי של המצלמות במועד הצילום נקבע אופן הטיפול או הגמישות שהמשטרה תתיחס לביטול/ רמת הענישה בדו"ח. אציין כי מעבר לכך, בשל העומס שנוצר בתקופה בה אמינות המצלמות היתה בספק, נוצר חוסר סדר המאפשר, פעמים רבות לנאשמים "להנות" מהמצב ולשפר מצבם. למשל, היו לי לא מעט מקרים בהם ביקשו נאשמים להשפט אך לא קיבלו הזמנה למשפט והדוח התיישן. כמובן שלא ניתן להבטיח שכך יהיה אך בפירוש יש מה לעשות בכדי לשפר את מצבך, במיוחד כשמדובר במספר דוחות וכאשר הסנקציה חסרת פרופורציה, בין היתר צירוף עבירות באופן שיפחית את הנקודות משמעותית או את הקנס הגבוה. הרגש נוח לפנות אליי. בהצלחה.

_________________
גלעד משולם, עו"ד  תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 348
Join date : 18.04.19

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה