פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שאלה לעורך דין תעבורה על תאונת דרכים בגשם

Go down

שאלה לעורך דין תעבורה על תאונת דרכים בגשם Empty שאלה לעורך דין תעבורה על תאונת דרכים בגשם

הודעה על ידי נהג מקצועי Wed Feb 08, 2023 9:58 am

בוקר טוב
אתמול בבוקר הייתי מעורב בתאונה עם עוד כלי רכב סך הכל ארבעה כשאני הייתי השני, היה מזג אויר סגרירי וערפל ובכביש היה ממש רטוב. הרכב שלפני סטה לנתיב שלי ואני ניסיתי לעצור אבל החלקתי ופגעתי בו ואז עוד שני כלי רכב נוספים התנגשו בשננו. זה היה ממש לפני כיכר. רציתי לשאול מי אשם היו רק נפגעים קל חוץ מאחד שאולי קיבל זעזוע מוח. לדעתי כולנו החלקנו והשאלה מה עושים במצב כזה ? יכול להיות מצב שאף אחד לא אשם ? אני נהג מקצועי ונוהג כל היום ואף פעם לא הייתה לי תאונה . מודה לך על הייעוץ. יוני

נהג מקצועי
אורח

חזרה למעלה Go down

שאלה לעורך דין תעבורה על תאונת דרכים בגשם Empty Re: שאלה לעורך דין תעבורה על תאונת דרכים בגשם

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Feb 08, 2023 6:40 pm

שלום יוני
ככלל, החלקה בגשם אינה פותרת את המחליק מאחריות לתאונה שגרם, אלא במקרים של חומר מחליק שלא ניתן לצפות (בניגוד לגשם) גם שם תלוי בנסיבות. נהג בגשם מחוייב להתאים את מהירות נסיעתו לתנאי הדרך, כולל גשם וערפל והחלקה בגשם, כשלעצמה, מלמדת כי לכאורה לא עשה כן.
צור איתנו קשר בדחיפות, טרם מסורת גרסה במשטרה, לגרסתך תהיה משמעות קריטית על שאלת הגשת כתב אישום נגדך ואחריותך לגרימת התאונה. עד כאן על רגל אחת. במידה שמדובר בתאונת שרשרת ישנם ניואנסים אחרים וכנ"ל אם מדובר בסטיה מנתיב הנסיעה. לשאלתך האם יתכן שאף אחד לא יואשם בתאונה, התשובה חיובית וזאת, במקרה שכנגד אף אחד לא ימצאו ראיות ברמה שמעל הרף הפלילי. בקיצור צור קשר ונסייע לך לגשת לחקירה באופן שלא תפליל את עצמך כבר בשלב זה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics