פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
ברוכים הבאים לפורום ! במקרים דחופים, ניתן לפנות אליי בכל שעה בכל אחד מהערוצים.
גלעד משולם, עו"ד תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דו"ח בית משפט על נהיגה ללא מנוחה

Go down

דו"ח בית משפט על נהיגה ללא מנוחה Empty דו"ח בית משפט על נהיגה ללא מנוחה

הודעה על ידי מושון on Sat Jul 13, 2019 9:53 pm

אני נהג משאית וביום רביעי קיבלתי דו"ח בית משפט על שנהגתי 10 שעות רצוף ללא מנוחה למרות שאני יכול להוכיח שכן נחתי לפי החוק. יש לי סיכוי במשפט או שזה אבוד מראש ? קרה שזיכו מישהו בעבירה כזותי ? אפשר לגמור משפט כזה בלי פסילה ? איזה עונש יתנו לי וגם כמה יכול לעזור לי אם אני ייקח עורך דין ? אני מצטער על כל השאלות אבל אני מתפרנס מהרישיון ואם ישללו לי יש סיכוי שגם יפתרו אותי מהעבודה.

מושון
אורח


חזרה למעלה Go down

דו"ח בית משפט על נהיגה ללא מנוחה Empty Re: דו"ח בית משפט על נהיגה ללא מנוחה

הודעה על ידי מתנדב on Sun Jul 14, 2019 7:30 am

לדעתי תמיד יש סיכוי, הסיכוי נקבע לפי חומר הראיות שיש נגדך או שתציג לטובתך. עורך דין יעזור לך כי הרבה פעמים שוטרים טועים בחישובים. וזה גם מאד תלוי בעברירות הקודמות שלך. מקווה שעזרתי

מתנדב

מספר הודעות : 19
Join date : 05.06.19

חזרה למעלה Go down

דו"ח בית משפט על נהיגה ללא מנוחה Empty Re: דו"ח בית משפט על נהיגה ללא מנוחה

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Sun Jul 14, 2019 9:34 am

שלום מושון
כללי החוק העוסקים בשעות מנוחה הנם מורכבים ודורשים ידע וניסיון עמ"נ להבינם כהלכתם. היות שלא פירטת יותר מדיי אין לי יכולת להתייחס למקרה הספציפי שלך.
ככלל, במקרה של תיקי שעות מנוחה במשאית ישנה חשיבות לכל פרט בחומר שבתיק התביעה. רוב המקרים שהגיעו אליי זוכו נאשמים בעיקר משום כשלים טכניים/ פרוצדורה, למשל, עורך דו"ח שאינו מוסמך לטפל בטכוגרף, תפיסת הטכוגרף בניגוד לפקודות והנהלים וכיוב, אם במקרה שלך הכל נעשה באופן תקין וללא כל דופי עד כאן, נחשב את השעות. פעמים רבות החלופות המסובכות שיש בחוק לגבי הזמנים אינן מפורשות נכון על ידי השוטר ואו לא נרשמו על ידו נכון וכך ניתן ליצור ספק, שיפעל כמובן לטובת הנאשם. לציין כי לא כל כשל בחומר יוביל בהכרח לזיכוי/ סגירת תיק ולפעמים, יספיק לתיקון סעיף או הסדר מקל. לשאלתך יש סיכוי ועוד איך, מניסיוני בעבירה זו יותר מאשר ברוב העבירות כי לא ראיתי הרבה שוטרים/בוחנים מקצועיים מספיק בתחום עד כדי שיסיימו את הטיפול ללא כל דופי. לשאלתך, אם תודה בעבירה כמו שהיא, הסיכוי לסיים ללא פסילה הוא קלוש עד לא קיים. כפי שאמרתי לך, מתוך המקרים אותם אני ראיתי, תיקים נסגרו, אנשים זוכו או שתוקנו סעיפי אישום והגענו להסדרים מקלים, אז גם אפשר לסיים ללא פסילה. למרות שלא ניתן להבטיח כלום לגבי המקרה הספציפי שלך, אני מקווה שעכשיו אתה מבין למה חשוב לך עו"ד תעבורה, במיוחד לאור החשיבות הרבה שהדגשת לגבי רישיונך. פנה אליי ונתקדם.

_________________
גלעד משולם, עו"ד  תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 331
Join date : 18.04.19

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה