פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

דו"ח רמזור אדום

Go down

דו"ח רמזור אדום Empty דו"ח רמזור אדום

הודעה על ידי ברוך Mon Jul 22, 2019 10:31 pm

קיבלתי דוח בית משפט על רמזור אדום. אני בטוח לחלוטין שנכנסתי לפני שהתחלף לאדום ושהיה אור צהוב. היה איתי חבר ברכב שיכול להעיד שלא היה אדום ושהשוטרת היתה במקום שבכלל אי אפשר לראות ממנו את הרמזור שלי. יש לי סיכוי לנצח במשפט או שבכל מקרה מאמינים לשוטרת ? אשמח לקבל ממך עצות מה עוד אני יכול לעשות בעניין מניסיונך

ברוך
אורח

חזרה למעלה Go down

דו"ח רמזור אדום Empty Re: דו"ח רמזור אדום

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Jul 24, 2019 12:56 pm

שלום ברוך
תמיד יש סיכויים השאלה מה הם הסיכונים ומה גובר על מה. כתבתי די הרבה בעניין באתר שלי ואתה מוזמן לעשות חיפוש באתר ולקרוא חומר רלבנטי. לא פירטת די בכדי להתייחס ספציפית למקרה שלך אך, אם יש לך עד ובמידה ששניכם תעידו היטב ותעמדו בחקירה נגדית יש סיכוי שתעוררו ספק בלב השופט שמשמעותו זיכוי. העניין הוא שבכדי לעשות כן עליכם להיות בקיאים בפרטי החוק ובפרקטיקה, עמנ שתוכלו לעמוד בחקירה נגדית כראוי. סתם לדוגמה, כשאני כתובע הייתי חוקר נהג ועדים בתיק רמזור אדום, אחת השאלות היתה האם יש בצומת קו לבן מסומן, אם כן, היכן היה הרכב ביחס לקו בשניה שהתחלף לאדום ואם אין קו, מהו קו הייחוס של העד והיכן היה הרכב ביחס לאותו קו ייחוס ? הרבה עדים לא ידעו לומר האם יש או האם אין קו, אלו שידעו אם יש או אין קו, לא בהכרח ענו תשובה דומה לזו שענה הנאשם בעדותו. למשל מטר לפני הקו שני מטר וכו'. לעניין השוטרת, היא לא צריכה לראות את הרמזור שלך. דיי בכך שערכה בדיקת התאמה טרם האכיפה וכי ראתה רמזור אחר המתואם לשלך. בקיצור כך על קצה המזלג. ניתוח הסיכויים והסיכונים דיי מורכב. אם בא לך פנה אליי ואדריך אותך. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics