פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

נהיגה בשכרות

Go down

נהיגה בשכרות Empty נהיגה בשכרות

הודעה על ידי גליל Wed Sep 18, 2019 12:23 pm

האם חייב עורך דין למשפט של נהיגה בשכרות ? אם חייב כמה עולה ? תודה על תשובתך

גליל
אורח

חזרה למעלה Go down

נהיגה בשכרות Empty Re: נהיגה בשכרות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Sep 23, 2019 12:33 pm

פורמלית אינך חייב כל עוד אינך צפוי לעונש של מאסר. בתיקי שכרות קיימת עמדה עונשית של מאסר בעיקר לכמויות אלכוהול גבוהות מאד, עבירת שכרות חוזרת או אם מדובר בעבירה חמורה לצד עבירת השכרות (למשל נהיגה ללא רישיון נהיגה או גרימת תאונה). כאשר מתקיים מצב בו הנך חייב עו"ד ובמידה שאין לך עורך דין, ימנה לך השופט עו"ד מטעם הסנגוריה הציבורית על חשבון המדינה.
בכל מקרה אחר אינך חייב פורמאלית עורך דין למשפט נהיגה בשכרות. יחד עם זאת, תיק שכרות הנו תיק הכולל חומר רב, הכפוף להוראות חוק שונות ופסיקה עניפה של בתי משפט בערכאות השונות. אם לא די בכך, מדובר בעבירה הנושאת לצידה עונש מינימום של שנתיים פסילה בפועל. חשוב מאד לדעתי לגשת לעו"ד תעבורה מנוסה על מנת שיבחן את התיק וייעץ לך. פעמים רבות מסתיימים תיקי נהיגה בשכרות בעונשים מקלים ואף בתיקון סעיף אישום בשל כשלים בתיק.
לגבי המחיר, למרות שעורכי דין רבים עושים זאת (אתה מוזמן לחפש בגוגל ובטוחני כי תמצא), אין אני יכול להעריך מחיר כאן. אני מעדיף ללמוד את החומר ואז לתמחר את עלותו על פי מצב הראיות בתיק, הסיכוי שאשפיע על תוצאות התיק ועד כמה אשפיע והאופן בו לדעתי ראוי להתקדם (אופן שתהיה לו השפעה רבה על הפעולות העתידיות בתיק). יש תיקים שאמליץ לא לנהל אלא לנסות לסיים במו"מ מול התביעה ויש תיקים שהמלצתי תהיה הפוכה - לנהל את המשפט עד הסוף. כמובן שלדעתי, כל דרך ראוי שתתומחר באופן שונה. כמובן שיש תיקים שאני אישית, לא ארצה לקבל בהם טיפול מסיבות אלו ואחרות. הרגש נוח לפנות אליי בכל שאלה נוספת. בהצלחה.
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics