פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
ברוכים הבאים לפורום ! במקרים דחופים, ניתן לפנות אליי בכל שעה בכל אחד מהערוצים.
גלעד משולם, עו"ד תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
פורום עוד תעבורה ותאונות דרכים. בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

תאונה דרכים

Go down

תאונה דרכים Empty תאונה דרכים

הודעה על ידי שמואל א on Mon Nov 18, 2019 3:02 pm

יש לי משפט על תאונת דרכים
הגעתי למשפט והשופט אמר לי לדבר עם התובעת והיא הציעה לי עסקב 3 חודשים פסילה ןעןד 1500 שח קנס.אני כופר במה שרשום בכתב התביעה ובנוסף, אני הייתי היחידי שנפגע בתאונה ולנהגת השניה בכלל לא קרה כלום. חזררתי אל השופט והוא אמר לי שאין מה לעשות ושאני צריך לקחת עורך דין. ניסיתי לדבר עם כמה עורכי דין שהיו שם אבל כולם ביקשו הרבה כסף ואני ממש לא חושב שזה הוגן. יש דרך שאני יכול לייצג את עצמי. אני בטוח שאני יכול לשכנע את השופט שאני ממש לא אשם בתאונה. בנוסף, אף פעם לא האשימו אותי בתאונה ואני נוהג כבר למעלה מ25 שנה. בתודה מראש. שמואל

שמואל א
אורח


חזרה למעלה Go down

תאונה דרכים Empty Re: תאונה דרכים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד on Fri Nov 22, 2019 11:43 am

שלום שמואל
אני מניח שאם עמדת התביעה לשלושה חודשים למרות שאתה נהג ותיק ועברך מקל, כנראה שבכתב האישום בו אתה מואשם יש סעיף אישום הנמצא ברשימת עבירות אשר לצידן עונש מינימום של 3 חודשים. גם אם כן (ובודאי שאם לא), פעמים רבות ניתן לשנות את דעת התביעה על ידי כך שמציגים להם את הכשלים הראייתיים שבתיק. אז בכדי לא לקחת "סיכון" לזיכוי, יסכימו פעמים רבות לעסקה מקלה לאור המצב הראייתי בתיק. לפעמים גם כדאי לנהל את התיק, זאת בעיקר כאשר אין התביעה נותנת לדעתך משקל ראוי לטענות שלך ואינה מציעה הקלה ראויה בהתאם. העניין הוא שלשם כך אתה צריך עו"ד תעבורה המנוסה בתחום. בכל מקרה השופט שלח אותך להתייעץ כי ראה שאינך מבין מה מצבך ורצה לעזור לך.
בכל אופן, לאור מיעוט הנתונים שצירפת, לא ניתן להתייחס באופן ספציפי מעבר לכך. יש לראות את כתב האישום ואת חומר הראיות בתיק. זה שאתה כופר זה בסדר אך, אינני בטוח כי אתה מבין למה אתה כופר ומה משמעות הכפירה. כפירה צריכה להיות מגובה בחומר ראייתי ועליה להיות מבוססת משפטית. פעמים רבות כפירה רק תחמיר את מצבך. בקיצור אני חושב שאתה לא יכול לייצג את עצמך. אתה פשוט לא מכיר את המושגים והפרוצדורה אפילו בפרטים הבסיסיים ביותר (למשל כי העובדה שנפגעת אתה ולא הנהגת השניה אינה פועלת דווקא לטובתך וכי, הפגיעה שלך כן נזקפת לחובתך, במידה שנמצאת הגורם לתאונה).
אני לא יודע כמה כסף ביקשו ממך וכמה זה הרבה. עו"ד טוב ומנוסה פעמים רבות יגבה יותר מאחד שאינו מנוסה ואתה צריך להחליט כמה חשוב לך הרישיון שלך. בדר"כ ייקבע גובה שכר הטרחה על ידי העו"ד על פי נפח העבודה שלדעתו יש להשקיע בתיק.
הרגש נוח לפנות אליי. אם תצלם את החומר אשב איתך ואסביר לך את המצב שלך בתיק ומה הן האפשרויות ומה הם הסיכויים לפי דעתי. בהצלחה.

_________________
גלעד משולם, עו"ד  תעבורה
www.meshulam-gilad.co.il
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 348
Join date : 18.04.19

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה


 
Permissions in this forum:
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה