פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

בקשה למשפט תאונת דרכים

Go down

בקשה למשפט תאונת דרכים Empty בקשה למשפט תאונת דרכים

הודעה על ידי yarivs Mon Mar 09, 2020 4:18 pm

שלום עורך דין משולם. יש לי משפט על תאונת דרכים. אין לי ספק שאני לא אשם בגרימת התאונה ואני רוצה לבקשה משפט. הנהגת השניה היא זאת שסטטה לנתיב שלי והתנגשה בדופן שלי באופן שלא יכולתי לעשות כלום כדי לברוח. בנוסף העד הוא בן משפחה של הנהגת השניה ויש לו את אותו שם משפחה כמו שלה. ברור שהו יעיד לטובתה. בדיון שהיה אמרתי את זה לשופט ולתובע והשופט דחה לי לחודש מאי כדי שאתייעץ עם עו"ד . כמה יכול לעלות לי עורך דין והאם יש לי סיכוי בלי עורך דין ?

yarivs
אורח

חזרה למעלה Go down

בקשה למשפט תאונת דרכים Empty Re: בקשה למשפט תאונת דרכים

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Mar 11, 2020 6:01 pm

היי יריב
ראשית, במצב בו אתה נמצא אין צןרך לבקש מאום. מדבריך אני מבין שהמשפט כבר נפתח ובמצב דברים זה, ברוב המקרים יסתיים בפסק דין (בהסדר טיעון או לאחר ניהול התיק).
לגבי הסיכוי שלך ללא עורך דין, קשה להעריך אך ברור שעם עורך דין סיכוייך טובים בהרבה.
במצב שאתה נמצא יש לך שתי בעיות. האחת, להבין את החומר המהותי ובמסגרתו, מה הם החוקים ומי אשם או לא אשם. לצערך, דעתך בשלב זה לא כל כך חשובה. מה שחשוב הוא מה אומר החוק ומה מצב הראיות מול המצב החוקי.
הבעיה השניה היא, שלצד הצד המהותי יש את סדרי הדין וכללים אחרים לסדר. כללים אלו קובעים מה עושים, מתי ואיך, אילו ראיות ניתן להגיש ואיך ועוד.
מבחינת עלויות, לא רציני יהיה לנסות למתחר מבלי לראות את החומר, להבין את המשמעויות ולהחליט כיצד רוצים לסיים את התיק. מניסיוני, פעמים רבות העונש שמקבל נאשם חמור בהרבה מעלות עו"ד שהיה יכול לסיע לו לסיים הרבה יותר טוב.

דבר איתי ואשב איתך על החומר. אם תחליט ללכת לבד אתן לך עצות ככל שאוכל ולצד זאת, אזהיר אותך על הסכנות הטמונות בכך (לצערי בליווי דוגמאות רבות מניסיוני).
בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics