פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

ערעור על דוח פלאפון

Go down

ערעור על דוח פלאפון Empty ערעור על דוח פלאפון

הודעה על ידי שלומי Wed Feb 02, 2022 2:55 pm

שלום עורך דין תעבורה
קיבלתי דוח על שימוש בפלאפון ואני רוצה לערער עליו. מה הסיכויים שלי וכמה זה עולה עם עורך דין. פשוט שמעתי זה אבוד מרש וישר מאמינים לשוטר. הבעיה שיש לי בעיה עם הנקודות ואני חייב למחוק את הדוח הזה. מקווה לתשובה מהירה.

שלומי
אורח

חזרה למעלה Go down

ערעור על דוח פלאפון Empty Re: ערעור על דוח פלאפון

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Mon Feb 07, 2022 2:11 pm

שלום שלומי
אני מניח שכוונתך היא כי אתה מעוניין להגיש בקשה להשפט בדוח.
הסיכויים לזכות במשפט תלויים בחומר הראיות שבתיק התביעה ובנסיבות נוספות. סטטיסטית, אין זיכויים רבים אך זאת, מהסיבה שאנשים מבקשים להשפט גם כשאין סיבה ראייתית, אז אכן הסיכויים נמוכים. זה לא נכון שמאמינים תמיד לשוטר, העניין הוא שהשוטר מציג ראיות וכדי שיעדיפו את גרסתך, צריך שתציג ראיות מטעמך כי השוטר אינו צודק או שתציג יחד עם גרסתך כשלים משמעותיים בראיות התביעה. לדעתי יהיה קשה ללא הבנת האון בו מתנהלים הדברים וקח בחשבון שבית המשפט אינו כבול לקנס המקורי ואתה עלול למצוא את עצמך בסוף ההליך עם הנקודות ועם עונש חמור יותר (עד כדי כפל קנס ואף, במקרים מסויימים עונשים נוספים כולל פסילת רשיון בפועל). אם הנקודות חשובות לך ממליץ לך לפנות לעו"ד תעבורה. העלות תלויה במצב ובדרך הפעולה שתבחר אך הסיכויים לבטל את הנקודות גבוהים. כמובן שכל האמור תלוי במצב הראיות שבתיק התביעה, בעברך התעבורתי ובעוד לא מעט גורמים.
כתבנו לא מעט בנושא בפורום וכמו כן, קיים חומר נוסף באתר שלי שבלינק. מוזזמן לקרוא עוד ולהבין את מצבך .
הרגש נוח לפנות אליי בפלאפון או דרך האתר. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics