פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שאלה לפורום תעבורה נקודות במשרד הרישוי

Go down

שאלה לפורום תעבורה נקודות במשרד הרישוי Empty שאלה לפורום תעבורה נקודות במשרד הרישוי

הודעה על ידי שמעון Tue Jul 07, 2020 8:51 am

יש לי 34 נקודות במשרד הרישוי. יש משהו שאני יכול לעשות ? לדעתך עורך דין לענייני תעבורה יכול לעזור לי למחוק את הנקודות ? אני נהג מונית. תודה

שמעון
אורח

חזרה למעלה Go down

שאלה לפורום תעבורה נקודות במשרד הרישוי Empty Re: שאלה לפורום תעבורה נקודות במשרד הרישוי

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Wed Jul 15, 2020 1:06 pm

היי שמעון
לגבי דוחות שעדיין ללא הרשעה בפירוש יש מה לעשות, הן לגבי ייעוץ משפטי שימנע שכלול נקודות וצבירתן למכסה על ידי מניפולציות של זמן והן לגבי מו"מ עם התביעה שיביא לשינוי סעיפי עבירה לכאלה שאין לצדם חובת נקודות. לגבי נקודות שכבר נרשמו בגין הרשעות, יכול עורך דין לתעבורה יכול לעבור על פלט הנקודות ובנסיבות מסויימות, להגיש בקשות להארכת זמן להשפט, על מנת שנקודות שנרשמו מתוקף תשלום קנס, מתוקף אי תשלום במועד או אי הופעה לדיון, יוסבו על שם נהג אחר. חשוב לעשות זאת המיוחד במקרים כמו שלך, היות שכנהג מקצועי המתפרנס מנהיגה, מהווה עבורך הפסילה עונש כפול ומכופל. לגבי השימוע במשרד הרישוי, מניסיוני, ללכת ולנסות לקבל ביטול או הפחתת פסילה אך ורק משיקולי רחמים, הנו צעד מיותר וללא כל סיכוי. בניגוד לשימוע קצין משטרה הכפוף לעילת מסוכנות, כאן הסמכות היא דיי גורפת ובעלת מאפיין ענישתי.
השג פלט נקודות ממשרד הרישוי ופנה אליי. אעזור לך להבין את מצבך ולהעריך סיכויים. בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics