פורום עורך דין תעבורה . בהנהלת עוד גלעד משולם - מומחה בתעבורה
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שאלה דחופה לעורך דין תעבורה בקשר לביטול נקודות במשרד הרישוי דחות שימוש בנייד ומהירות

Go down

שאלה דחופה לעורך דין תעבורה בקשר לביטול נקודות במשרד הרישוי דחות שימוש בנייד ומהירות Empty שאלה דחופה לעורך דין תעבורה בקשר לביטול נקודות במשרד הרישוי דחות שימוש בנייד ומהירות

הודעה על ידי נהג Mon Feb 13, 2023 8:46 am

קיבלתי שתי דוחות על פלאפון תוך חודש את הראשון שילמתי ואז התברר לי שיש לי עוד דוח מהירות שקיבלתי עליו 8 נקודות בלי שבכלל ידעתי עליו . בנוסף יש לי דוח מהירות שקיבלתי בערך חודשיים אבל לא שילמתי אותו כי איבדתי אותו. ראיתי את הכתבה שלכם על ביטול הנקודות ועכשיו אני מבין שיש לי בעיה גדולה ואני חייב לבטל מהר את הנקודות אשמח לקבל יעוץ דחוף מה לעשות וגם כמה זה עולה. דחוף דחוף בבקשה

נהג
אורח

חזרה למעלה Go down

שאלה דחופה לעורך דין תעבורה בקשר לביטול נקודות במשרד הרישוי דחות שימוש בנייד ומהירות Empty Re: שאלה דחופה לעורך דין תעבורה בקשר לביטול נקודות במשרד הרישוי דחות שימוש בנייד ומהירות

הודעה על ידי עו"ד משולם גלעד Tue Feb 14, 2023 1:16 pm

צהרים טובים
ראשית, אדגיש כי במצב אותו אתה מתאר, הבעיה העיקרית העומדת מולך היא כי תעבור את סך 22 הנקודות, רף שיאריך את תקופת המחיקה של כל נקודה משנתיים מיום העבירה ל4 שנים, מצב הכרוך בסיכון גבוה להגיע לאמצעי תיקון שלילת רישיון ואף מעבר לכך.
לגבי הדו"ח ששילמת, החוק רואה בך כמי שהורשע מתוקף הודאתו בביצוע העבירה. ניתן לנסות ולהשיב את המצב לאחור רק במידה ונוכיח מצב קיצוני של עיוות דין ואי הבנה שאינה תלויה בך, מצב שהסיכויים בו נמוכים מאד מבחינה סטטיסטית.
לגבי הדוחות שטרם חלפה תקופת 90 הימים ניתן להתחיל ולטפל ובסבירות גבוהה מאד לתקן לסעיף שלא יחייב אותך בנקודות. חשוב לפנות אלינו מוקדם ככל הניתן ובתוך 90 הימים אחרת הכל מסתבך !.
הדוח שאבד לך אין בעיה לשחזרו.
לגבי גובה שכר הטרחה, זה תלוי בכמה משתנים ונסיבות כך שלא ניתן לנקוב בו טרם הבנת מצבך.
במידה שמשהו עדיין לא ברור הרגש נוח לפנות אלינו.
בהצלחה
עו
עו"ד משולם גלעד
Admin

מספר הודעות : 502

https://tabura-lawyer.forumhebrew.com

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics